Inga Jankauskaitė apie užsimezgusį ryšį su „Lietuvos balso“ dalyviais

 (1)
Inga Jankauskaitė
© DELFI / Kiril Čachovskij

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šio sekmadienio paskutinėje „Lietuvos balso“ dvikovų etapo laidoje patys mokytojai neslėps, kad jų sprendimai pašalinti dalyvius iš projekto yra sunkesni nei bet kada anksčiau – visi projekto dalyviai jiems tapo tarsi dar viena šeima. Projekto filmavimams startavus dar vasarą, mokytojai ir jų komandų nariai kartu praleidžia daug laiko, pasirodymams ruošdami ne tik kūrinius, choreografiją, bet ir įvaizdį scenoje.

„Jie kaip mūsų vaikai. Išgyveni už juos, nemiegi naktimis, norisi, kad jiems viskas pavyktų“, – laidoje kalbės Inga Jankauskaitė. Būtent ši mokytoja su savo komandos nariais yra užmezgusi tvirtus ryšius, o padėti yra pasiruošusi ne tik muzikiniais, bet ir stiliaus klausimais. Su dalyviais mokytoja taip susidraugavo, kad juos įsileido net į savo asmeninę erdvę: Ingos komandos narių sceninė apranga – tiesiai iš atlikėjos spintos.

„Mums reikėjo ko nors visiškai man neįprasto, elegantiško, holivudiško. Ir su Inga pasitarėm, kad jos spintoje tikrai visą tai gali rasti. Ir išvaizdos, ir dainavimo prasme iš manęs ji traukė kažką, ko anksčiau aš niekam nerodžiau“, – apie mokytoją atsiliepia Greta Sliaužytė-Zazza, kuri šio sekmadienio dvikovoje pasipuošusi pačios Ingos Jankauskaitės suknele dainuos kartu su Gražvydu Sidiniausku ir atskleis savo, kaip pati sako, dar niekam nematytą, švelniąją, pusę.

„Per dvikovą tiek mano partneris, tiek aš buvau aprengta Ingos iniciatyva. Inga puiki! Autoritetinga, griežta, preciziška, rūpestinga. Visada noriai bendrauja, pati teiraujasi, kaip sekasi ruoštis, kai susiskambinam, tai papliurpiam tikrai ne vien apie „Lietuvos balsą“. Nuo pat pradžių džiaugiausi ją pasirinkusi, o laikui bėgant, tik dar labiau tuo įsitikinau“, – gražiausių žodžių mokytojai negaili Edita Bodrovaitė-Rukienė, kuri šį sekmadienį kartu su Mariumi Kijausku taip pat susikaus dvikovoje ir privers Ingą Jankauskaitę priimt dar vieną skaudų sprendimą, atsisveikinant su talentingu dalyviu.

„Palaikau glaudžius ryšius su savo komanda. Tokiuose projektuose daugelis iš jų stoja akistaton su savo kompleksais, baimėmis ir nepasitikėjimu. Tai nepraeina pasakius „baik nervintis“. Žiūrovai vertina tik galutinį rezultatą, taip ir turi būti, tačiau mes žinome, kiek darbo, pokalbių, išklausymo, kovos prireikė ten, už rampų“, – apie savo ryšį su mokiniais pasakoja Inga Jankauskaitė, kuri sekmadienio laidoje ypač skaudžiai sureaguos į Gretos Sliaužytės-Zazzos ir Gražvydo Sidiniausko duetu atliktą dainą – pirmą kartą šį sezoną emocijų išlaikyti savyje Ingai Jankauskaitei nebepavyks ir atlikėja filmavimo metu nebesuvaldys ašarų.

Vis dėlto Inga Jankauskaitė prarasti kontakto su savo komandos nariais nežada net jiems iškritus – atlikėja patikina, jog iš projekto pašalintiems dalyviams ne kartą ištarti žodžiai, kad ji jiems visuomet pasiruošusi padėti, tikai nėra tik pažadai prieš kameras.

„Žmonės skirtingi, tačiau iš esmės yra du tipai – tie, kurie sudėtingesnėje situacijoje ieško kaltų, ir tie, kurie ieško išeičių. Tiems, ieškantiems, visada esu ir būsiu. Tačiau kiek bandytum stengtis pati, kiek laiko ir minčių atiduotum, vis tiek tiesa tokia – padėti, tai dar nereiškia padaryti už jį“,– sako Inga Jankauskaitė, kuri jau šį sekmadienį 19:30 per LNK atsisveikins su dar dviem savo komandos dalyviais, o du laimėtojus siųs tiesiai į finalines tiesiogines kovas, įvyksiančias jau gruodžio mėnesį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.