Grožio dilema: Valeria, nuo kurios sunku atitraukti akis

 (84)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien savo mergaitiškame kolektyve turėjome lengvą diskusiją apie moterų ir vyrų grožio sampratą. Nuo ko viskas prasidėjo, ne taip jau svarbu. Svarbiau, kad baigėsi ties Valeria Lukyanova, apie kurią su tavimi ir norime pakalbėti.

Tu jau tikrai ne kartą esi mačiusi 30-metę Valerią Lukyanovą, kur kas geriau žinomą kaip tiesiog „gyvą Barbę“. Mergina konsultuoja visus norinčius „asmeniniais ir ezoteriniais klausimais“ (būtent taip ji prisistato socialiniuose tinkluose) ir dalinasi mitybos patarimais. Nors šiuo klausimu Valeria mes nebūtume linkusios pasitikėti, mat kadaise jos pačios duotame interviu ji prisipažino, kad tokią liauną taliją jai pavyksta išlaikyti tik todėl, kad valgo vien „orą“ ir „šviesą“. O susižavėjusias Valerios figūra norėtume iškart nuraminti - dietomis tokių kūno linijų tikrai neišgausi. Ši mergina tvirtina koregavusi tik krūtis (seniau neigdavo ir tai), bet plastikos chirurgai įžvelgia dar mažiausiai dvi operacijas - patobulintą nosį ir išimtus šonkaulius.

Taigi grįžkime prie esmės - visos puikiai suprantame, kad natūralumo Valerios išvaizdoje ne tiek ir daug. Bet... Atitraukti nuo jos akių tikrai neįmanoma! Įsivaizduoji, jei tokia Barbė pražingsniuotų prieš tave gatvėje? Tikriausiai nesusilaikytum ir tikrai atsisuktum dar kartelį pažiūrėti. Kai paklausėme vyrukų, ką jie mano apie Valerios išvaizdą, jie tik rankutėmis trynė ir sakė „Viskas čia gerai!“, o mums, merginoms, vis tik pasirodė per daug... Bet gal tai tik užslėptas moteriškas pavydas?

Taigi mūsų prašymas visiems vaikinams ir merginoms, užsukusiems paganyti akių į Valerią - tiesiog įvertinkite jos grožį nuo 1 iki 10. Labai smalsu pažiūrėti, ar iš tiesų vyrų ir moterų grožio supratimas labai išsiskirs.

A photo posted by Dheanov (@barbiedhea) on Apr 12, 2015 at 6:52pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.