Gražuolės ne tokios ir gražios? Žvaigždės, kurių plaukai nėra tikri

 (17)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien su merginomis aptarinėjome vieną Lietuvos dainininkę ir jos išvaizdos pokyčius. Kas ji tokia neminėsime, tačiau visos sutikome - bet kuriai iš mūsų priaugink ilgus banguotus plaukus, paputlink lūpas, priklijuok tankiausias ir ilgiausias blakstienas, padaryk profesionalų makiažą (kuris realybėj tikriausiai akis badytų, bet nuotraukose atrodo tobulai) ir VUOLIA - visai kitas žmogus.

Galiausiai nutarėme, kad vienas esminių dalykų išvaizdoje - plaukai. Viena kolegė (vis dar naiviai tikinti natūraliu grožiu) pradėjo dejuoti, kaip pavydi Kardashian šeimynėlei tobulų plaukų. Ko ten pavydėti, jeigu plaukai tai netikri...

Kourtney Kardashian salone, kur jai atliekamas plaukų priauginimas
Tobulieji, bet tikrai ne natūralūs Kourtney plaukai

Galiausiai pradėjome internete ieškoti, kurios garsenybės iš tiesų gali džiaugtis natūraliais tankiais ir ilgais plaukais, o ne priaugintomis ar prisegtomis sruogomis. Pasirodo, tų natūraliųjų yra mažai. LABAI MAŽAI.

Štai Sofia Vergara turi tobulus plaukus ir keletą sruogų prisisega tik retais atvejais. Praktiškai niekada. Bet ką jau čia... Pažvelk, kaip Sofia atrodo! Akivaizdu, kad gamta šiai moteriai nieko nepagailėjo.

Jennifer Lopez - viena iš tų žvaigdžių, kurios gali pasidžiaugti natūraliai gražiais plaukais, tačiau žengdama raudonuoju kilimu ji vis tiek pasirūpina, kad šukuosena atrodytų įspūdingiau.

Nicole Scherzinger - sunku tuo patikėti, bet panašu, kad šios gražuolės plaukai yra natūralūs. Tiesą sakant, jai mes tikrai pavydime!

Turime keletą nuotraukų ir pagąsdinimui. Štai Britney Spears sunkiuoju gyvenimo etapu nelabai rūpinosi savo išvaizda. Žiūrint į jos šukuoseną ir iš toli šviečiančius priaugintus plaukus - akivaizdu, kad jai tikrai ne grožis galvoje buvo. Nelabai pasisekė ir dviems dailioms damoms - Helen Flanagan ir Chloei Sims. Tikrieji plaukai nepridengė priaugintų sruogų...

O čia - sąrašėlis tų damų, kurios su dirbtiniais plaukais beveik nesiskiria. Tiesą sakant, sąrašas turėtų būti labai ilgas, bet sudėjome tas, kurias pirmiausiai prisiminėm.

Selena Gomez
Khloé Kardashian
Kim Kardashian
Heidi Klum
Katy Perry
Rita Ora
Beyonce
Nicki Minaj
Jessica Simpson
Blake Lively
Megan Fox
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją