Gražuolės ne tokios ir gražios? Žvaigždės, kurių plaukai nėra tikri

 (17)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien su merginomis aptarinėjome vieną Lietuvos dainininkę ir jos išvaizdos pokyčius. Kas ji tokia neminėsime, tačiau visos sutikome - bet kuriai iš mūsų priaugink ilgus banguotus plaukus, paputlink lūpas, priklijuok tankiausias ir ilgiausias blakstienas, padaryk profesionalų makiažą (kuris realybėj tikriausiai akis badytų, bet nuotraukose atrodo tobulai) ir VUOLIA - visai kitas žmogus.

Galiausiai nutarėme, kad vienas esminių dalykų išvaizdoje - plaukai. Viena kolegė (vis dar naiviai tikinti natūraliu grožiu) pradėjo dejuoti, kaip pavydi Kardashian šeimynėlei tobulų plaukų. Ko ten pavydėti, jeigu plaukai tai netikri...

Kourtney Kardashian salone, kur jai atliekamas plaukų priauginimas
Tobulieji, bet tikrai ne natūralūs Kourtney plaukai

Galiausiai pradėjome internete ieškoti, kurios garsenybės iš tiesų gali džiaugtis natūraliais tankiais ir ilgais plaukais, o ne priaugintomis ar prisegtomis sruogomis. Pasirodo, tų natūraliųjų yra mažai. LABAI MAŽAI.

Štai Sofia Vergara turi tobulus plaukus ir keletą sruogų prisisega tik retais atvejais. Praktiškai niekada. Bet ką jau čia... Pažvelk, kaip Sofia atrodo! Akivaizdu, kad gamta šiai moteriai nieko nepagailėjo.

Jennifer Lopez - viena iš tų žvaigdžių, kurios gali pasidžiaugti natūraliai gražiais plaukais, tačiau žengdama raudonuoju kilimu ji vis tiek pasirūpina, kad šukuosena atrodytų įspūdingiau.

Nicole Scherzinger - sunku tuo patikėti, bet panašu, kad šios gražuolės plaukai yra natūralūs. Tiesą sakant, jai mes tikrai pavydime!

Turime keletą nuotraukų ir pagąsdinimui. Štai Britney Spears sunkiuoju gyvenimo etapu nelabai rūpinosi savo išvaizda. Žiūrint į jos šukuoseną ir iš toli šviečiančius priaugintus plaukus - akivaizdu, kad jai tikrai ne grožis galvoje buvo. Nelabai pasisekė ir dviems dailioms damoms - Helen Flanagan ir Chloei Sims. Tikrieji plaukai nepridengė priaugintų sruogų...

O čia - sąrašėlis tų damų, kurios su dirbtiniais plaukais beveik nesiskiria. Tiesą sakant, sąrašas turėtų būti labai ilgas, bet sudėjome tas, kurias pirmiausiai prisiminėm.

Selena Gomez
Khloé Kardashian
Kim Kardashian
Heidi Klum
Katy Perry
Rita Ora
Beyonce
Nicki Minaj
Jessica Simpson
Blake Lively
Megan Fox
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.