Gerbėjai pastebėjo pirmą Kylie Jenner šalutinį lūpų putlinimo poveikį

Paskutines rugsėjo savaites kone visas pramogų pasaulis kalbėjo tik apie viena - Kardashianų šeimos jaunėlė laukiasi. Daugeliui tai buvo šokas, bet netrukus šias kalbas perspjovė dar viena žinia. Neseniai pranešta apie kitos sesutės nėštumą - laukiasi ir Khloe Krdashian.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žinia, kad "Instagram" žvaigždė Kylie Jenner (20 m.) laukiasi, tiesą pasakius, ne tokia ir netikėta. Ji subrendo anksčiau nei kitos seserys: įsitraukė į meilės reikalus, pasitobulino plastikos chirurgų kabinetuose, įkūrė itin sėkmingą verslą ir užkariavo internetą. Dar būdama paauglė, Kylie jau stovėjo ant populiarumo pjedestalo.

Ši mergina, nors jauniausia iš seserų, anksčiausiai visų susikūrė neįtikėtinai sėkmingą grožio verslą. Net vyresnės Kim ir Khloe Kardashian sukūrė savo savo vardines linijas tik pamačiusios sesutės sėkmę. Kim ėmėsi prekiauti "KKW Beauty" makiažo produkcija, Khloe - "Good American" drabužiais. Kardashianų šeima ir dabar verslauja savo prekių ženklais (jie priklauso visoms seserims) tiek mados, tiek grožio pasaulyje, tačiau tokios sėkmės kaip jaunėlės Kylie produktai, šie nesulaukia.

Greičiausiai daugelis žino, kad sukurti makiažo priemonių imperiją Kylie paskatino gerbėjų žavėjimasis jos putliomis lūpomis. Tos putlios lūpos ėmė ir išaugo per naktį, mat Kylie tiesiog pradėjo leistis lūpas putlinančias injekcijas. Iš pradžių tai neigusi, sakiusi, kad putlumo efektas sukuriamas tik makiažu, galiausiai prisipažino - injekcijomis naudojasi ne pirmą kartą.

Dabar tai jokia paslaptis, K. Jenner dažnai lankosi grožio salonuose, kur injekcijos reguliariai atnaujinamos. Juk makiažo guru negali prarasti savo prekinės išvaizdos! Būtent šios superputlios lūpos yra daugybės merginų siekiamybė. Ką gi, kaip ir kitos merginos, įsisupusios į plastikinio grožio pinkles, taip ir Kylie tapo dirbtinio žavesio verge.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 18, 2017 at 8:04pm PDT


A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 28, 2017 at 3:23pm PDT

Rugsėjo pabaigoje sveitainėje "YouTube" Kylie pasidalijo pirmuoju savo vaizdo įrašu, kuriame pristato naujausius lūpų dažų atspalvius. Šis video sulaukė gausybės komentarų dėl akivaizdžiai K. Jenner apatinėje lūpoje matomo griovelio. Internautai susirėmė - iš kur atsirado šis rėžis? Vieni kaipmat konstatavo, kad tai lūpas putlinančių injekcijų perdozavimo požymis, kiti teigė, jog mažutis rėžis yra įgimtas ir niekuo nesusijęs su putlinimu.

Vis dėlto anksčiau apatinėje Kylie lūpoje tokios žymos nebuvo, tad iš kur ji atsirado, lieka paslaptyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.