Garsusis plastinių operacijų dievukas pasirodė visu savo gražumu

 (37)
© COSMOPOLITAN montažas, Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo dirbtinai suformuotam pilvo presui Rodrigo Alves išleido 29 000 dolerių, tad nieko keisto, kad šiam Helovino vakarėliui plastinės chirurgijos dievukas pasirinko visus gražumus atveriantį angelo kostiumą. Tą vakarą prie Rodrigo prisijungė ir geras jo draugas - savo nesuskaičiuojamomis plastinėmis operacijomis ne mažiau garsus Justinas Jedlica. „Norėjome išsklaidyti nuomonę, kad Helovine gali būti tik įvairiausios šmėklos ir siaubai. Suderinome savo kostiumus, nes tai yra mūsų taikos ir meilės išraiška“ - MailOnline puslapiui sakė Rodrigo.

Garsusis plastinių operacijų dievukas pasirodė visu savo gražumu
© Vida Press


Garsusis plastinių operacijų dievukas pasirodė visu savo gražumu
© Vida Press

Priminsime, kad Justinas išgarsėjo dar 2012 metais, kuomet prisipažino pasidaręs 190 plastinių ir kosmetinių grožio operacijų. Tuo tarpu Rodrigo vos prieš keletą dienų buvo atlikta 59-toji operacija. Šį kartą Los Andželo specialistai aštuonias valandas plušo su vyruko plaukais. Plaukų persodinimo operacija kainavo 19 000 dolerių. „Kuomet pradėjau šviesinti savo plaukus, jie nusilpo ir išretėjo. Tikriausiai taip nutinka daugumai... Galbūt kitiems tai atrodo normalu, o aš tokiais atvejais visuomet ieškau greito sprendimo būdo“ - apie naujausią jam atliktą procedūrą pasakojo žvaigždė.

Garsusis plastinių operacijų dievukas pasirodė visu savo gražumu
© Vida Press


Garsusis plastinių operacijų dievukas pasirodė visu savo gražumu
© Vida Press

O mes neturime ką pridurti, tad siūlome tiesiog pasižiūrėti nuotraukas ir įvertinti daugybės plastikos chirurgų pastangas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.