Garsiųjų "Playboy" dvynių pokyčiai: idealius kūnus sudarkė vardan populiarumo

 (78)
Dvynės Kristina ir Karissa Shannon "Playboy" rūmuose buvo tikros Hugh Hefnerio numylėtinės. Gražuolės blondinės noriai dalyvaudavo slaptuose rūmų žaidimuose, vakarėliuose, mielai apsinuogindavo fotosesijoms. Pripratusios prie nerūpestingo gyvenimo seserys netruko įsitraukti į pramogų pasaulio liūną - šiandien jas atpažintų ne kiekvienas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kristina ir Karissa karjerą "Playboy" imperijoje pradėjo būdamos 19 metų. Tarp kitų Hugh Hefnerio kiškučių jos jautėsi išskirtinėmis, juk ne tik idealiai atitiko to meto grožio idealą, bet ir žavėjo aplinkinius savo identiška išvaizda. Tačiau ne paslaptis, kad erotikos pasaulyje tos pačios merginos ilgai neišsilaiko, atsiranda ir jaunesnių, ir gražesnių. Norėdamos susigrąžinti prarastą populiarumą dvynės ėmėsi kurti naują savo įvaizdį.

Kartu žengdamos koja kojon seserys Shannon ryžosi bendriems pokyčiams. Pamačius, kaip merginos atrodo šiandien, sunku patikėti, kad gausybe plastinių operacijų ištobulintos moterys iš tiesų yra 26 metų. Kristina ir Karissa akivaizdžiai tapo pilnesnės, pasididino krūtines, joms buvo įdėti sėdmenų implantai, injekcijomis ne kartą putlintos lūpos ir koreguoti skruostai. Galiausiai natūralius plaukus teko pakeisti dirbtinėmis priaugintomis sruogomis, nes tikrieji nuo nuolatinio balinimo tiesiog nunyko.

Kristina ir Karissa Shannon anksčiau

Vida Press nuotr.


Kristina ir Karissa Shannon šiandien

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.