Garsiausios princo Harry buvusios

 (6)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oficialiai paskelbta – 33 m. princas Harry ir 36 m. aktorė Meghan Markle susižadėjo! Iki tol geidžiamiausias Britanijos jaunikis du kartus bandė nueiti prie altoriaus, bet abu kartus merginos paspruko. Visos kitos mesdavo princą po kelių pasimatymų ir pasirinkdavo mažiau kilmingus vaikinus.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Natalie Pinkham

Televizijos laidų vedėja Natalie Pinkham netikėtai trumpam išgarsėjo 2006 m. – tada bulvarinis leidinys „The Sun“ savo viršelyje išspausdino nuotrauką skambiu pavadinimu „Purvinasis Harry“. Nuotraukoje princas laikė ranką ant Natali krūties. Nors nuotrauka buvo daryta prieš kelerius metus, kai Natalie ir Harry siejo romantiniai santykiai, ji išvedė iš kantrybės tuometinę Harry sužadėtinę Chelsy Davy.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Chelsy Davy

Chelsy – pirma, karščiausia raudonplaukio princo meilė, su kuria jis susipažino dar vaikystėje. Chelsy tėvas turi pelningą safarių verslą, o paveldėtoja studijavo teisę Lidso universitete. Chelsy ir Harry draugystė truko nuo 2004 iki 2011 m., jie tai išsiskirdavo, tai vėl susieidavo. Princas vadino šią merginą savo gyvenimo meile, tačiau blondinė turėjo kitokių planų. Ji skeptiškai vertino galimybę tapti karališkosios šeimos nare, o po princo Williamo ir Kate Middleton vestuvių įsitikino, kad nėra pasiruošusi patirti spaudimo, kurį patiria hercogienė. Karalienė Elžbieta II irgi išsakė abejones dėl merginos tinkamumo į žmonas karališkosios šeimos nariui.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Caroline Flack

Dar viena televizijos laidų vedėja princo kolekcijoje – Caroline Flack, kuri palaikė Harry po išsiskyrimo su Chelsy Davy. Nors C. Flack gana populiari ir sulaukdavo garsių vyrų dėmesio (vienas iš jos vaikinų buvo grupės „One Direction“ solistas Harry Stylesas), net jai žiniasklaidos spaudimas pasirodė per didelis.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Mollie King

2012 m. pavasarį princą ne kartą matė kartu su merginų grupės „The Saturdays“ soliste. Jie lankėsi naktiniuose klubuose, karaokės klubuose, bet šviesiu paros metu viešumoje nesirodė. Vėliau Mollie sakė, kad sutiko nueiti į kelis pasimatymus su princu, bet nusprendė toliau nežengti, nes to jai pasirodė per daug.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Florence Brudenell-Bruce

Florence tapo pirma rimta princo Harry mergina po išsiskyrimo su vaikystės drauge Chelsy Davy, bet jų romanas tetruko vieną vasarą. Šiaip ar taip, draugystė su princu pakėlė merginos reitingus ir praėjus porai metų ji ištekėjo už multimilijonieriaus Henry St Georgeo.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Cressida Bonas

Su modeliu, aktore Cressida Bonas princas Harry pradėjo susitikinėti 2012 m. Romanas ištvėrė nuogumo skandalą – į bulvarinę spaudą pateko biliardą iš nusirengimo vakarėlyje Las Vegase žaidžiančio princo nuotrauka. Cressida atleido savo vaikinui, bet nesutiko tapti jo žmona ir nepanoro keisti savo gyvenimo būdo ir karjeros į karališką protokolą. 2014 m. balandį santykiai nutrūko. Princo širdis vėl buvo laisva, o Cressida visa galva pasinėrė į karjerą kine. Kartą bulvarinėje spaudoje pasklido kalbos apie princo Harry ir Cressidos sužadėtuves, bet greitai paaiškėjo, kad tai tik gandas.

Garsiausios princo Harry buvusios
© Vida Press

Emma Watson

Po romano su modeliu princas Harry‘is įsimylėjo aktorę Emmą Watson. Sužinojęs, kad aktorė išsiskyrė su regbio žaidėju Matthew Janney, princas ryžosi pakviesti ją į pasimatymą. Harry‘is pasikvietė žvaigždę į vakarėlį ir visą vakarą su ja flirtavo, bet ji pasakė „ne“ sosto paveldėtojui, nė nesulaukusi pirmo pasimatymo.

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press

Ilgai laukta nuotaka – Meghan Markle

Pernai rudenį serialo „Suits“ žvaigždei teko išgyventi nelengvą savaitę – ją medžiojo praktiškai visa Britanijos spauda. Žurnalistai tykojo aktorės prie namų, įkyrėdavo begaliniais skambučiais jos artimiesiems ir buvusiems vaikinams, užduodavo provokuojamų, kartais net nepadorių klausimų, spausdino straipsnių su nepalankiais pavadinimais – žodžiu, pavertė Meghan gyvenimą košmaru. O to priežastis buvo gandas apie aktorės romaną su pačiu princu Harry, Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II anūku. Norėdamas apsaugoti mylimąją, Harry paskelbė, kad iš tiesų draugauja su Meghan ir paragino žurnalistus gerbti jo asmeninį gyvenimą. Savaime suprantama, princo ir Mehgan santykiai nenustojo dominti žurnalistų, tačiau išpuoliai baigėsi. Praėjus daugiau nei metams princas Harry ir Meghan pranešė susižadėję. Karališkos vestuvės įvyks ateinantį pavasarį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.