Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos

 (6)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiais laikais sutikti subrendusią, bet nekaltybės dar nepraradusią moterį - tikra retenybė. Štai kelios visiems puikiai žinomos damos, kurios nepuolė pirmam pasitaikiusiam į glėbį - vienos tiesiog laukė to vienintelio, kitos susilaikė dėl religinių ar net politinių įsitikinimų.

Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos
© Vida Press

Susan Boyle

Britanijoje gyvenanti Susan Boyle išgarsėjo 2009 metais, sudalyvavusi talentų realybės šou Britain's Got Talent ir laimėjusi antrąją vietą. Dainininkė prisipažino, kad per visą savo gyvenimą nė karto net nesibučiavo, ką jau kalbėti apie intymesnius dalykėlius. Tiesa, sulaukusi 53 metų savo asmeninę laimę rado ir Susan.

Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos
© Vida Press

Elizabeth Tudor

XVI amžiuje valdžiusi karalienė Elizabeth Tudor - bene garsiausia nekaltoji visame pasaulyje. Kalbama, kad nekaltybę karalienė saugojo vardan meilės savo karūnai ir šaliai: ji puikiai suprato, kad ištekėjusi visiems laikams turės paaukoti savo neribotą valdžią. Be abejo, oficialaus vyro atsisakymas dar nereiškia, kad nebuvo meilužių... Tačiau garsiai apie tai niekas nebūtų išdrįsęs prabilti. Apie tikrąsias karalienės meilės aistras žinojo tik rūmų darbuotojai, kurie, baimindamiesi dėl savo gyvybių, laikė liežuvį už dantų.

Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos
© Vida Press

Žana d'Ark

Prancūzijos pasididžiavimas, dar žinoma kaip Orleano mergelė, savo žygius pradėjo sulaukusi vos 16 metų. Deja, vos po kelerių metų Žana buvo suimta ir perduota bažnytinei inkvizicijai Ruane. Čia ji buvo apkaltinta hipnoze, erezija, burtais, paleistuvyste ir puikybe, o vėliau nuteista mirties bausme už raganavimą - jai buvo vos 19 metų. 1456 m. liepos 7 d. popiežius Kalikstas III reabilitavo Orleano mergelę. XX a. Žana d’Ark buvo beatifikuota (1909 m.), o 1920 m. kanonizuota.

Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos
© Vida Press

Liza Kudrow

Populiaraus serialo „Draugai“ aktorė realiame gyvenime visai kitokia, nei filme: Lisa savo nekaltybę saugojo tam vieninteliam. O susituokė su savo vyru sulaukusi 32 metų. Po 3 metų porai gimė sūnus, o dėl aktorės nėštumo serialo scenaristams teko šiek tiek pakeisti planus - „Drauguose“ jos herojė tapo surogatine motina savo broliui, kuris su žmona negalėjo susilaukti vaikų.

Garsiausios pasaulyje nekaltybės saugotojos
© Vida Press

Adriana Lima

Viena seksualiausių pasaulio moterų, „Victoria`s Secret“ angelas Adriana Lima rimtai žiūri į du dalykus: savo karjerą mados pasaulyje ir religiją. Lima - uoli katalikė, ir savęs saugojimas iki vestuvių jai nėra tik tuščios kalbos. Pats Lenny Kravitzas liko nieko nepešęs, mat buvo susižadėjęs su Adriana, tačiau santykiai vestuvių taip ir nepasiekė. Su nekaltybe modelis atsisveikino 2009 metais, per švento Valentino dieną, kuomet ištekėjo už krepšininko Marko Jarić. Tuomet Adrianai buvo 27 metai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.