Garsiausios pasaulio barbės: ir stebina, ir gąsdina savo išvaizda

 (4)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bene garsiausia pasaulio barbė, ukrainietė Valeria Lukyanova ilgą laiką neigė, kad darėsi plastines operacijas. Viskas iš gamtos - tvirtino mergina, save pristatanti mediumu, paslaptingų galių turinčia ragana ir t.t. Bent internetas tuo ir žavus, kad jame tiesą vargiai ar paslėpsi: neilgai trukus viešumoje pasirodė Valerios paauglystės nuotraukos, kurios akivaizdžiai įrodė, kad tikrai ne gamtai ir genetikai už tokią išvaizdą reikėtų padėkoti.

Angelica Kenova iš Rusijos taip pat tikina esanti natūralaus grožio, bet... labai jau abejotinas tas natūralumas ir itin išraiškingi apvalumai. Jaunoji barbė pasakoja, kad dietų nesilaiko, yra liekna iš prigimties, tačiau sportuoja su asmeniniu treneriu 5 kartus per savaitę. O dabartinis jos tikslas - nusifotografuoti Playboy žurnalui.

Alina Kovalevskaya labai panaši į prieš tai jau matytą Valerią. Abi merginos kilusios iš Ukrainos, negana to - buvusios geriausios draugės. Tik draugystei koją pakišo konkurencija... Abi nori būti barbėmis, bet kažkurios žvaigždė juk vis tiek ryškiau švies.

24 metų brazilė Andressa Damiani savo Youtube kanale turi daugiau nei 700 000 gerbėjų. Čia mergina dalinasi makiažo, šukuosenų bei grožio patarimais, o mėgstamiausias jos įvaizdis - garsioji Elsa iš „Ledo šalies“. Mergina ne itin mėgsta pasakoti apie asmeninį savo gyvenimą, tačiau neslepia, kad jos įvaizdis gatvėje šokiruoja daugumą.

Na ir saldainis ant torto - latvė Victoria Wild, savo išvaizda „šiek tiek“ iškrentanti iš bendro konteksto, bet juk vis tiek barbė! Victoria pasakoja visuomet norėjusi atrodyti kaip lėlė, tačiau lėlytė gavosi tikrai ne vaikiška. Plastikos chirurgų paslaugoms 32 metų moteris išleido maždaug 40 000 eurų ir sustoti neketina, nes tobulumui ribų nėra!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.