Garsiausios įžymybių plastinės operacijos

 (19)
Ar dar liko natūralių, botoksu ir silikonais nepatobulintų garsenybių? Na, vieną kitą dar pavyktų rasti... Deje, nei garsios gydytojų pavardės, nei didžiulės pinigų sumos negarantuoja, jog po plastinės operacijos atrodysi gerai.
plastinės operacijos
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprastai viskas prasideda nuo menkų korekcijų - šiek tiek patobulinta lūpų forma, pakelti akių vokai. Vėliau, žiūrėk, reikia ir odos patempimo, riebalų nusiurbimo, implantų... Tobulumui ribų juk nėra. Tik vieną dieną apsidairai, o tavo tikrojo veido kaip nebuvę.

Uma Thurman
Neseniai aktorė pasirodė serialo „Antausis“ premjeroje Niujorke ir savo išvaizdos pokyčiais išprovokavo diskusiją žurnalistų tarpe. 44-ių žvaigždė viešumoje pasirodė anksčiau, nei tai jai patarė kosmetologas. Akivaizdžiai matyti, kad aktorei buvo pašalinti paakių maišeliai, greičiausiai - patempti antakiai ir injekcijomis išlygintos raukšlės.

Renee Zellweger
Pareikšdama, kad niekada nėra kreipusis į plastikos chirurgus, aktorė akivaizdžiai sakė netiesą, nes skirtumas – akivaizdus. Operacija Renee ne tik kad pakeitė neatpažįstamai, bet dar ir pridėjo jai keletą metų.

Kim Kardashian
Dėl Kim krūtų implantų net chirurgai negali duoti vienareikšmiško atsakymo, tačiau dėl nosies formos keitimo operacijos, riebalų nusiurbimo, sėdmenų didinimo abejonių nekilo niekam.

Aishwarya Rai
Aishwarya Rai 1994 metais buvo išrinkta gražiausia pasaulio mergina. Dabar ji - žinoma aktorė, padariusi karjerą Vakaruose. Deje, noras tapti panašia į europietę, paskatino Aishwarya ryžtis plastinei operacijai ir pakeisti akių formą. Galime tik pasidžiaugti, kad aktorė šia operacija ir apsiribojo.

Megan Fox
Patys akivaizdžiausi išvaizdos pokyčiai matomi ant Megan Fox veido. Žiūrint į jos nuotraukas iki ir po plastinių operacijų, susidaro įspūdis, kad tai du skirtingi žmonės. Vienoje – jauna, simpatiška strazdanota mergaičiukė, kitoje – įstabi gražuolė, klastingai primerktomis akimis, tarsi išskaptuotais skruostikauliais ir tobulai dailia nosyte. Visos šios išorės metamorfozės įvyko chirurgų įsikišimo dėka ir pati Megan niekada to neslėpė.

Nicole Kidman
Ši miela aktorė su ugnies spalvos garbanomis ir strazdanėlėmis, kardinaliai pakeitė savo išvaizdą, pakoregavusi lūpų formą ir tapusi blondine su porcelianinės spalvos oda. Siekdama „užkonservuoti“ savo grožį, Nicole pradėjo piktnaudžiauti įvairiais užpildais, kurių dėka kurį laiką aktorė atrodė tarsi lediniu veidu.

Donatella Versace
Tai pats liūdniausias pavyzdys to, ką su gražia moterimi gali padaryti beatodairiška meilė įdegiui ir plastinėms operacijoms. Šiandien Donatella galėtų filmuotis siaubo filmuose be grimo – jos veidas pavirto kauke su nenatūraliai didelėmis lūpomis. Nors ką gali žinoti, galbūt pačiai įžymybei jos pačios atvaizdas veidrodyje patinka, tuo labiau, kad Donatellos kūno formoms (ypač žinant jos amžių), galima tik pavydėti.

Melanie Griffith
Nors Melanie Griffith savo „gražia“ senatve rūpintis pradėjo iš anksto – pirmą plastinę operaciją ji atliko 2000 metų pradžioje, deja, pastovios veido odos patempimo operacijos gerų rezultatų nedavė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.