Gal tu ne "lūzeris", o tiesiog indigo?

 (18)
Visada tarp pažįstamų atsiras vienas kitas vėpla, kretinas ar paprasčiausias nesusipratėlis. Visi esame susidūrę su nekalbiais ir keistais vaikais, kurie klasėje išsiskiria gabumais, tačiau yra absoliučiai atsiskyrę nuo bendraamžių. Tokie vaikai tampa pašaipų objektu, jie visada “paveda” bėgančius iš pamokų, arba apskritai atsisako lankyti mokyklą. Jie gyvena savo pasaulyje, kuris daugumai yra sunkiai suvokiamas, atrodo, jei jie bando bendrauti - nusišneka.
Liūdna mergaitė
© Corbis/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai nebūtinai "lūzerių" rūšis, plintanti mokyklose. Nevykėliai būna ne tik niūrūs intravertai, jie gali būti niekieno neatrasti genijai. Priekaištai sistemai mokykloje, beprasmiškumo propaganda, užsisklendimas arba atvirkščiai – perdėtas akiplėšiškumas – tai nebūdinai nebrandumo ar keistumo požymiai, gal taip besielgiantys jaunuoliai yra Indigo vaikai.

Indigo vaikai pasižymi puikia intuicija, fantazija ir vaizduote. Daugelis Indigo vaikų be galo protingi ir talentingi asmenys. Jų elgesys dažniausiai atrodo asocialus.

Jei aplink juos nėra panašaus sąmoningumo žmonių, jie neretai užsidaro, jaučiasi taip, lyg joks kitas žmogus jų nesupranta. Paprastai mokykla indigo vaikams yra itin sunkus išbandymas. Juos erzina sistemos, pagrįstos ritualais ir nesuteikiančios laisvės kūrybai. Erzinančias taisykles, įstatymus, nurodymus jie atsisako vykdyti. Net paprasčiausias laukimas eilėje – jiems sunkus beprasmis darbas.

Liūdna mergaitė
© Corbis/Scanpix

Indigo vaikams problemos mokykloje yra kasdienybė. "Daugelis žmonių šių vaikų nesupranta, nes jie yra labai protingi. Jie turi tiek žinių, kiek ir mokytojai. Jie nenori eiti į eilinę mokyklą, nes žinios, kurias ten gali įgyti, jiems nėra reikalingos. Todėl tėvai veda juos pas psichologus, o psichologai skiria jiems vaistų, kurie atima iš vaikų valią ir atmintį. Sukūrėme specialią programą, padėsiančią jiems suprasti, kad jie šioje planetoje atsidūrė tam, kad pakeistų žmonių sąmoningumą, nes jiems kelią rodo būtybės iš aukštesnių pasaulių", - rašė ponas Perkelis, Naujojo amžiaus ( New Age ) judėjimo atstovas.

"Indigo vaikai" – tai jaunimas, kuriam, neva būdingos paranormalios savybės - pavyzdžiui, gebėjimas skaityti mintis. Šie vaikai turi įgimtą ryšį su Žeme bei kitų žmonių mintimis. Tačiau dėl bendraamžių patyčių Indigo vaikų gebėjimai (empatija, telepatija, ekstrasensoriniai jutimai ir paranormalūs jutimai) dažnai užgniaužiami. Tėvai, ir draugai, netikėdami jų sugebėjimais sužlugdo Indigo vaikų gebėjimą būti savimi ir pripažįsta neįgaliais.

Praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pradžioje atsiradus Indigo vaikų judėjimui, atsirado ir susijęs reiškinys, pavadintas „Atėnų universiteto balandžiu”. Šių vaikų intelekto koeficientas buvo labai aukštas, jie pasižymėjo ypatingais dvasiniais gebėjimais, keistais sapnais ir dvasiniais potyriais. Jie sakosi galį bendrauti su angelais, kartais jie šneka su asmenimis, kurie yra mirę arba gyvena kitose šalyse. Indigo vaikams būdingi techniniai išradimai arba gydymas, terapija akimis.

"Jie siekia Žemėje išnaikinti socialines ligas ir korupciją, paskatinti dorumą. Tai bandė daryti ir kitos kartos, bet jos pasidavė apatijai. Ši karta nepasiduos, nebent ji bus prigirdyta Ritalino", - sakė moteris, pasivadinusi Virtue, kuri bendrauja su gydymui atskirtais Indigo vaikais.

DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Gražuolė Emily Ratajkowski sulaukė kritikos: tokias krūtis geriau slėpti (3)

Modelis Emily Ratajkowski vadinama dieviško grožio mergina: dailus veidelis, pavydėtina figūra ir, žinoma, išraiškinga krūtinė. Sakoma, būtent dėl moteriškų grožybių Emily buvo pakviesta filmuotis Robino Thicke dainos "Blurred Lines" vaizdo klipe.

Penktadienio naktį pristatytos naujausios makiažo bei šukuosenų tendencijos

Vėlų šeštadienio vakarą stilingos Vilniaus moterys rinkosi į prestižinės CAROLINA makiažo studijos naujausių makiažo bei šukuosenų tendencijų kolekcijos pristatymą. Tarp Vilniaus ir Majamio gyvenanti garsios makiažo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel kartu su savo komanda pristatė įspūdingą šventinių makiažų bei šukuosenų kolekciją.

Gerbėjai pastebėjo pirmą Kylie Jenner šalutinį lūpų putlinimo poveikį

Paskutines rugsėjo savaites kone visas pramogų pasaulis kalbėjo tik apie viena - Kardashianų šeimos jaunėlė laukiasi. Daugeliui tai buvo šokas, bet netrukus šias kalbas perspjovė dar viena žinia. Neseniai pranešta apie kitos sesutės nėštumą - laukiasi ir Khloe Krdashian.

50-metė Pamela Anderson drebina mados pasaulį - tokios jos seniai nematėme (15)

Dar ne taip ir seniai garsiosios gelbėtojos Pamelos Anderson stilius vadintas neskoningu ir pigiu. Tačiau pastaruoju metu aktorė rodo akivaizdžias pastangas - vulgarumą pakeitė elegancija ir šiuolaikiški deriniai.

Šiandien supermodelio Lindos Evangelistos atpažinti neįmanoma (1)

Prieš keletą dienų mados namų "Versace" kolekcijos pristatyme susivienijo tikrieji supermodeliai. Podiumu žengė mėgstamiausios prieš 20 metų žuvusio dizainerio Gianni Versace manekenės. Tačiau vienos numylėtinės tarp jų nebuvo.