Enrique Iglesias pirmą kartą parodė savo ir Annos kūdikius

 (1)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kuomet žiniasklaidoje pasirodė žinia apie gimusius dainininko Enrique Iglesias ir tenisininkės Annos Kournikovos dvynukus, mūsų kolegė kilstelėjo antakius ir nusistebėjusi paklausė: „O tai jie vis dar kartu?“ Ir iš tiesų - abu žinomi, abu nuolatos šmėžuojantys žiniasklaidos puslapiuose, bet nemėgstantys garsiai eskaluoti savo santykių ir rodyti jų visam pasauliui.

O kur vestuvės? „Niekada nemaniau, kad santuoka gali ką nors pakeisti. Galbūt dėl to, kad mano tėvai išsiskyrę. Nemanau, kad mylėsi ką nors labiau tik dėl kažkokio popieriaus lapelio. Ir šiais laikais normalu turėti vaikų ne santuokoje. Vienintelis svarbus dalykas - būti gerais tėvais“ - viename interviu sakė atlikėjas, o mums akivaizdu, kad šiai porai popierėlis iš tiesų neturi reikšmės, juk Enrique ir Anna dviese jau daugiau nei 15 metų... Oi, atsiprašome, jie jau keturiese!

Savo Instagram puslapyje Enrique pasidalino žavinga savo ir Annos kūdikio nuotrauka su prierašu „Mano saulės šviesa“. Lygiai tą patį prierašą prie savo publikuotos nuotraukos pasirašė ir Anna, tačiau nė vienas neatskleidė kūdikių lyties.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.