Egidijus Dragūnas apie santykius: beveik visos skyrybos įvyko ne mano iniciatyva

 (4)
Egidijus Dragūnas
© DELFI / Karolina Pansevič

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Egidijus Dragūnas – žmogus, kurio pristatinėti nereikia, vieni jį myli, kiti nekenčia, tačiau abejingų šiam vyrui nėra. Tai brangiausiai apmokamas Lietuvos atlikėjas, kurio muzikos klausydamos užaugo jau trys kartos, o koncertai surenka rekordines gerbėjų minias. Skandalistas, mergišius, nepraustaburnis – tokias etiketes klijuoja žiniasklaida, tačiau patys artimiausi vyrą pažįsta kaip nuostabų tėtį, atsidavusį mylimąjį ir patikimą draugą.

Savo asmeninį gyvenimą atkakliai saugantis atlikėjas per daugiau nei 25 metus gyvenimo būdo laidoms yra davęs vos kelis interviu, tačiau šį šeštadienį 17:30 val. išskirtinai LNK laidos „Bus visko“ žiūrovams atskleis slapčiausias asmeninio gyvenimo paslaptis, supažindins su devyniolika metų jaunesne mylimąja Kotryna ir pasidalins, kaip augina savo dešimtmetį sūnų Deividą.

Gruodžio 2-ąją grandiozinį koncertą Kaune, „Žalgirio“ arenoje, surengsiantis grupės SEL lyderis laidoje atskleis, kad renginį, kuriam išleido per pusę milijono eurų, suorganizavo gulėdamas lovoje, vos per penkias minutes. Idėjų ir įkvėpimo iš aplinkos ir sūnaus piešinių pasisemiantis garsus atlikėjas prisipažins, kad vis dėlto nesijaučia išgyvenantis savo aukso amžių: „Aš vegetuoju, jau trejus metus nekuriu muzikos“. Vyras taip pat prisipažins, kad jam ramybės neduoda pastaruoju metu niekaip netylantys konfliktai su teisėsauga ir valstybinėmis institucijomis. Spalio 30 d. teismas priėmė sprendimą patenkinti Teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prašymą panaikinti išduotą statybų leidimą ir liepė nugriauti naujai pastatytą namą Pavilnių regione.

„Per televiziją yra tiek eskaluojama ši tema ir viskas pateikiama taip, lyg aš būčiau išsirinkęs sklypą, kuris man patinka, ir savavališkai pasistatyčiau namą, tačiau taip nėra. Nusipirkau žemę ir tik gavęs statybos leidimą ėmiau statytis namą. O dabar pasigavo kaip kokį triušiuką, sako – o, apie jį daug rašo, parodykim, kaip mes galim susidoroti. Kokį tai pavyzdį rodo iš Lietuvos bėgantiems žmonėms, ar tai skatina investuoti į savo šalį? Ar tai suteikia saugumo jausmą? Mano dešimtmetis sūnus žiūri į mane gailiomis akimis ir klausia: tėti, o jie nugriaus mūsų namą? Tai, kas dabar vyksta, yra aukščiausio lygio teroras, ateina, sako, mes subombarduosim tavo namus, ir dar liepia savo rankomis tai padaryti“, – laidoje „Bus visko“ šį šeštadienį pasakos Egidijus.

Laidoje Egidijus prisipažins, kad jei prieš trisdešimt metų kas nors būtų paprašęs jo ant lapo užrašyti, kaip jo gyvenimas atrodys šiandien, tikriausiai viskas būtų kitaip, greta sėkmingos karjeros, namų židinį kurstytų mylinti žmona, o namuose lakstytų krūva vaikų. Deja, likimas susiklostė taip, kad šiandien Egidijus – vienišas tėtis. Pradžioje, sužinojęs, kad po vienos nakties nuotykio pastojusi moteris laukiasi jo vaiko, nepatikėjo, bet vos tik DNR testas tai patvirtino, Egidijus prisiėmė visą tėvo atsakomybę ir nepabūgo vaiko auginti savarankiškai: „Žinot, būsiu atviras ir sąžiningas – tada nelabai supratau, kur lendu. Tai suvokiau tik po pirmojo mėnesio. Kai mano namuose atsirado dešimties mėnesių vaikas, numečiau 14 kilogramų ir supratau visas vienišas mamas“, – prisipažins garsus atlikėjas.

Egidijaus tėvai santuokoje gyvena daugiau nei keturiasdešimt metų, jų broliai ir seserys taip pat sukūrė tvirtas šeimas. Vyras teigia, kad jei galėtų atsukti laiką atgal, pasistengtų, jog sūnus turėtų ir tėtį, ir mamą. Pasak jo, vaikui gimus, kiekvienas turėtume suprasti, kad privalome gyventi nebe dėl savęs, o dėl savo vaikų. Šiandien dešimtmečiam berniukui motinišką šilumą suteikia Egidijaus mama, o pats vyras prisipažįsta Deividą auginantis giežtai.

„Nėra taip, kad namuose paimu lazdą ir jį terorizuoju, tačiau auginu griežtai. Pas mus labai aiškiai nustatyta, kada yra darbas, o kada poilsis. Jis turi savo pareigas, žino, kad gaus į ausį, jei ryte atsikėlęs neišsivalys dantų, nesusišukuos plaukų. Iš vakaro turi būti tvarkingai suruošti drabužiai. Pats moka su žirklutėmis nusikarpyti nagus, ir tėčiui nereikia to daryti“, – laidoje „Bus visko“ prisipažins Egidijus.

Laidoje Egidijus Dragūnas pasidalins jautriomis šeimos akimirkomis, sūnaus rugsėjo pirmosios vaizdais. Vyras prisimins ankstesnius santykius su moterimis ir skaudžiai vykusias skyrybas: „Neturėjau daug moterų, galėčiau ant vienos rankos suskaičiuoti, kiek jų buvo. Santykiai trukdavo ilgai ir beveik visos skyrybos įvyko ne mano iniciatyva“.

Laidoje vyras pristatys devyniolika metų jaunesnę mylimąją, gražuolę manekenę Kotryną Kozlovaitę ir atskleis, kad šį mergina jam leido suprasti, kokie santykiai turi būti iš tiesų.

Laidą „Bus visko“ žiūrėkite šį šeštadienį 17:30 val. per LNK.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?