Didžiausios krūtinės Europoje savininkė norėjo tiesiog įdegti, o tapo juodaode

 (44)
Neįtikėtina tačiau didžiausios krūtinės Europoje savininkei Martinai Big yra vos 28 m. Ši vokietė nuo paauglystės žavėjosi gana populiariu grožio idealu - norėjo putlesnių krūtų ir egzotiškai įdegusio kūno. Deja, pokyčiai pasisuko kiek kitaip ir dabar Martinos neatpažintų niekas.
© Vida Press, instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moteris krūtų didinimo operacijoms išleido per 50 tūkst. svarų, dabar jos krūtinė jau ne putli, o milžiniška. Kardinaliai pasikeitė ne tik Martingos Big apvalumai, bet ir odos spalva. Iš pradžių ji rinkdavosi soliariumo seansus, tačiau po kiek laiko to nebepakako, moteris išbandė melanino injekcijas. Kaskart tamsesnė oda Martinai patiko vis labiau, galiausiai ji nusprendė padidinti injekcijų dozes, kad pasiektų trokštamą egzotiškos barbės įvaizdį.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


A post shared by DM Us To Become A Reporter 💎 (@juicyalert) on Jun 23, 2017 at 2:37pm PDT


Martina neslepia, kad didelę įtaką jos pokyčiams padarė dievaitė Pamela Anderson. Nuo jaunų dienų moteris norėjo būti panaši į Pamelą, tačiau atrodyti unikaliau. Būtent dėl to ji ir pasiryžo injekcijomis keisti gymį.

Dabar Martina yra ne tik juodaodė, bet ir tamsiaplaukė. Ji persidažė peroksido baltumo plaukus juodai ir pasirinko cheminį garbanojimą, kad būtų panašesnė į afroamerikietę. Martina Big džiaugiasi pagaliau pasiekusi savo išvaizdos idealą: "Esu išskirtinė paplūdimio gražuolė."


A post shared by Monique B (@luvme_moniqueb) on Jun 24, 2017 at 11:50am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Rihanna pirmą kartą atvirai parodė akivaizdžiai papilnėjusią figūrą (2)

Gandai apie putlesnes Rihannos formas pasklido dar gegužę, kai atlikėja viešuose renginiuose keletą kartų pasirodė linkius maskuojančiais drabužiais. Prigludusias sukneles pakeitė platėjančios princesiškos, padaugėjo oversized kelnių ir švarkų.

Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką (10)

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.