Didžiausios krūtinės Europoje savininkė norėjo tiesiog įdegti, o tapo juodaode

 (44)
Neįtikėtina tačiau didžiausios krūtinės Europoje savininkei Martinai Big yra vos 28 m. Ši vokietė nuo paauglystės žavėjosi gana populiariu grožio idealu - norėjo putlesnių krūtų ir egzotiškai įdegusio kūno. Deja, pokyčiai pasisuko kiek kitaip ir dabar Martinos neatpažintų niekas.
© Vida Press, instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moteris krūtų didinimo operacijoms išleido per 50 tūkst. svarų, dabar jos krūtinė jau ne putli, o milžiniška. Kardinaliai pasikeitė ne tik Martingos Big apvalumai, bet ir odos spalva. Iš pradžių ji rinkdavosi soliariumo seansus, tačiau po kiek laiko to nebepakako, moteris išbandė melanino injekcijas. Kaskart tamsesnė oda Martinai patiko vis labiau, galiausiai ji nusprendė padidinti injekcijų dozes, kad pasiektų trokštamą egzotiškos barbės įvaizdį.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


Martina neslepia, kad didelę įtaką jos pokyčiams padarė dievaitė Pamela Anderson. Nuo jaunų dienų moteris norėjo būti panaši į Pamelą, tačiau atrodyti unikaliau. Būtent dėl to ji ir pasiryžo injekcijomis keisti gymį.

Dabar Martina yra ne tik juodaodė, bet ir tamsiaplaukė. Ji persidažė peroksido baltumo plaukus juodai ir pasirinko cheminį garbanojimą, kad būtų panašesnė į afroamerikietę. Martina Big džiaugiasi pagaliau pasiekusi savo išvaizdos idealą: "Esu išskirtinė paplūdimio gražuolė."


A post shared by Monique B (@luvme_moniqueb) on Jun 24, 2017 at 11:50am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.