Deivydas Zvonkus atvirai apie santuoką su Natalija ir naują gyvenimą

 (1)
© LNK

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kompozitoriaus ir prodiuserio Deivydo Zvokaus gyvenimas dabar apsivertęs aukštyn kojomis. Su dainininke Katažina Zvonkuviene garsus vyras augina dvynukus ir tikina pagaliau atradęs sielos ramybę. LNK laidoje „Kitu kampu” antradienio vakarą 20.30 val. D. Zvonkus prisimins, kokį kelią jam reikėjo nueiti, kad dabar galėtų džiaugtis puikia šeima, besitęsiančia karjera ir net... draugyste su buvusia žmona Natalija.

Pokalbio metu D. Zvonkus atviraus, kad bėgant metams jo požiūris į gyvenimą ir laimę labai pasikeitė. „Gyvenimo patirtis mane pamokė, kad vis tik ne fejerverkuose laimė, o susitelkime ir ramybėje”, – sakys jis.

Anot pašnekovo, pirmoji santuoka su Natalija Bunke nebuvo ideali ir santykiuose jis padarė daug klaidų. „Aš tada, kai buvau santuokoje su Natalija, buvau jaunas ir žalias. Man tikriausiai tuo metu galvoje buvo baliai, festivaliai ir nebuvau aš labai geras. Bet gyveni ir mokaisi”, – prisimins D. Zvonkus.

Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, kaip po tiek metų jie su Natalija sugebėjo išsaugoti puikius santykius ir net bendrauti šeimomis, D. Zvonkus pasidalins savo receptu, kuris tiks tikrai ne visiems. „Kai Natalijos ir mano santykiai stipriai pradėjo braškėti, mes dar atkentėjome kartu dvejus ar trejus metus. Jeigu būtume iš karto skyręsi, tai būtų buvę skaudu ir su pasekmėmis. Per tuos kelerius metus, kai dar teoriškai buvome kartu, susitaikėme su mintimi, kad esame labiau draugai nei pora”, – kalbės garsus vyras.

D. Zvonkus įsitikinęs, kad pirmoji santuoka jam buvo gera pamoka, kokių klaidų nereikėtų daryti. Kompozitorius, susipažinęs su vėliau žmona tapusia Katažina, prisipažins pajutęs itin stiprius jausmus, kuriuos nori puoselėti visą gyvenimą: „Katažina į mano gyvenimą įnešė šilumą. Aš net negaliu žodžiais apsakyti to jausmo gylio”.

Kaip D. Zvonkus kuria gražius santykius su savo žmona? Kaip jam sekasi būti dvynukų tėčiu? Galų gale, kokių iššūkių jis patiria? Visa tai pamatysite laidoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.