Buvusios Rusijos oligarcho žmonos naujas mylimasis – lietuvis Žilvinas

 (47)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Besilaukiančią mane jis varė iš namų, vadino paleistuve, o būdamas neblaivus Monake šlapinosi ant kilimo“ - kadaise puslapiui Life.ru pasakojo gražuolė buvusi oligarcho Nikolay Sarkisov žmona Julia. Kova dėl trijų vaikų globos buvo tikrai nelengva, tačiau praėjus kuriam laikui, regis, buvę sutuoktiniai rado kompromisą.

48 metų turtuolio pašonėje atsirado nauja jaunutė mergina - modelis Ilona, padovanojusi Nikolajui vaiką, o trys vaikai iš buvusios santuokos liko pas mamą. Tiesa, sklandė kalbos, kad Julia sugrįžo pas buvusį vyrą, tačiau neseniai moteris paviešino nuotrauką, kurioje ją švelniai bučiuoja tikrai ne buvęs... Pasirodo, tai lietuvaitis Žilvinas Tratas.

❤️#onelove ❤️#happymom

A photo posted by Yulia Lubichanskaya Sarkisova (@yulia_lubichanskaya_sarkisova) on Nov 26, 2016 at 10:17am PST

Šį romaną paviešinęs internetinis puslapis Life.ru susilaukė Julios nemalonės. Straipsnyje Žilvinas lyginamas su buvusiu Julios vyru, oligarchu Nikolajumi. Esą naujojo draugo uždarbio vargiai užtenka restoranams, prie kurių pripratusi jo gyvenimo draugė, todėl jai tenka išlaikyti ne tik save, bet ir naująjį mylimąjį. Tokie žodžiai papiktino Julią ir šiandien savo Instagram paskyroje ji parašė viešą laišką:

Я, конечно, уже привыкла к злобным комментариями, к завистливым взглядам и не добрым словам. Что поделаешь, есть такие люди и все что нам остаётся это простить их и отпустить. Но эта статейка в Life.ru, не скрою, задела меня за живое. Я всегда защищаю своих родных, я всегда готова как львица биться за них из последних сил и никогда не дам их никому в обиду. Я так воспитана, я так живу и всегда буду такой. То как автор этого опуса посмел высказываться в адрес моего любимого мужчины не оставило меня равнодушной. Сколько желчи и злобы. Я считаю своим долгом внести ясность в некоторые моменты, чтобы не давать впредь повода для таких пошлых и гадких разговоров. Мы с Джеймсом счастливы. Мы любим друг друга и это самое главное. Он талантливый актёр и я всей душой верю в его будущее. К радости тех кто ценит в этой жизни лишь деньги, скажу, что, действительно, пока его имя вы не найдёте а списках Forbes, но, поверьте моему опыту, это не главное. Это совершенно не мешает ему дарить мне подарки, баловать меня и делать счастливой. Он никогда в жизни не позволил бы мне содержать его. Это настоящий мужчина, он невероятный человек с добрым сердцем и сильным плечом. Именно такого мужчину представляет себе каждая женщина, закрывая глаза, и моля Бога послать ей вторую половину. Я самая счастливая женщина на свете потому что Господь услышал меня и послал его именно мне. Все разговоры про то, что я ушла от Николая к Джеймсу - не более чем сплетни. Мы встретились уже после расставания с моим бывшим мужем. Это произошло в самый тяжёлый момент моей жизни, когда я похоронила сначала свою любимую бабушку, а потом мою родную мамочку. Он был со мной рядом, он поддерживал меня каждую секунду. Если бы не он, я не знаю как смогла бы пережить это все. А потом случилось чудо и у нас родилась наша маленькая принцесса, наш любимая дочь. Кто-то кинулся лихорадочно искать фото "с животом" и не найдя, начал строить какие-то больные фантазии на этот счёт. Вынуждена огорчить, таких фото полно в нашем семейном альбоме. Просто счастье любит тишину и мы, в отличие от многих, не занимается моральным эксгибиционизмом и, отдавая себе отчёт в том что такое социальные сети, разделяем нашу жизнь ➡️

A photo posted by Yulia Lubichanskaya Sarkisova (@yulia_lubichanskaya_sarkisova) on Dec 5, 2016 at 2:13am PST

„Aš, žinoma, jau pripratusi prie piktų komentarų ir pavyduoliškų žvilgsnių. Ką padarysi, yra tokie žmonės ir mums lieka tik atleisti ir juos paleisti. Bet neslėpsiu, šis Life.ru straipsnis mane supykdė. Visuomet ginu savo artimuosius ir esu pasiruošusi kaip liūtė dėl jų kautis iš paskutinių jėgų. Aš taip auklėta, taip gyvenu ir visuomet tokia būsiu.

Tai, kaip straipsnio autorius išdrįso pasisakyti apie mano mylimą vyrą, nepaliko manęs nuošalyje. Kiek pykčio ir pagiežos. Noriu įnešti šiek tiek aiškumo, kad neliktų priežasties tokiems bjauriems aptarinėjimams. Mes su Jamesu (redakcijos pastaba: tikrasis vardas - Žilvinas) laimingi. Mylime vienas kitą ir tai svarbiausia. Jis talentingas aktorius ir aš visa širdimi tikiu jo ateitimi. Tiems, kurie gyvenime vertina tik pinigus, pasakysiu, kad kol kas jo vardo nerasite Forbes sąraše, bet patikėkite manimi, ne tai svarbiausia. Tai visai netrukdo jam stebinti manęs dovanomis, lepinti ir daryti mane laiminga. Jis niekuomet gyvenime nesileis būti išlaikytiniu. Jis tikras vyras, neįtikėtinas žmogus, turintis gerą širdį ir tvirtus pečius. Būtent tokį vyrą įsivaizduoja kiekviena moteris. Esu pati laimingiausia moteris, nes Dievas išgirdo mane ir atsiuntė jį būtent man.

Visos kalbos apie tai, kad palikau Nikolajų ir išėjau pas Džeimsą - tik apkalbos. Mes susitikome jau po skyrybų su buvusiu vyru. Tai nutiko pačiu sunkiausiu mano gyvenimo momentu, kuomet aš palaidojau savo mylimą močiutę, o vėliau ir mamą. Jis buvo šalia manęs ir palaikė kiekvieną sekundę. Jeigu ne jis, nežinau kaip būčiau visa tai išgyvenusi“ - atvirai pasakojo moteris.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.