Buvusi „Tvin Pykso“ gražuolė šiandien atrodo siaubingai

 (33)
Kadaise pasirodęs serialas „Tvin Pyksas“ netruko suburti gerbėjų rato. Tuometiniai serialo aktoriai buvo tikros įžymybės. Deja, kai kuriuos jų laikas pakeitė neatpažįstamai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lara Flynn Boyle (46 m.) išvaizda šiandien yra siaubinga. Buvusi serialo "Tvin Pyksas" aktorė, siekdama išsaugoti jaunystę sudarkė savo veidą visam laikui. Kitos panašaus amžiaus žvaigždės net ir be plastinių operacijų atrodo kur kas geriau.

Lara Flynn Boyle anksčiau, Vida Press nuotr.

Lara Flynn Boyle šiandien, Vida Press nuotr.

Jokia paslaptis, kad L. F. Boyle jau seniai ėmė desperatiškai tobulinti veidą injekcijomis. Pradžioje išbandė lūpų putlinimo injekcijas, vėliau jai buvo įdėti skruostus pakeliantys implantai. Deja, jų operacija nebuvo sėkminga ir aktorei teko dar ne kartą koreguoti padarytas klaidas.

Lara Flynn Boyle šiandien (kairėje) ir kadaise (dešinėje), Vida Press nuotr.

Kita aktorės bėda tapo kova su kilogramais. Ilgą laiką moteris buvo liekna it šakaliukas, tačiau su amžiumi bandydama išlaikyti jaunystėje turėtą kūną, ji ėmėsi griežtų dietų. Pasekmė - skeleto su iššokusiu pilvu figūra. Pastaruoju metu ne vienas pastebėjo, kad Lara Flynn Boyle išvaizda prastėja dienomis ypač sparčiai. Galbūt aktorę kankina ir emocinės bėdos, juk jau kurį laiką jos karjera kybo ant plauko.

Lara Flynn Boyle anksčiau, Vida Press nuotr.


Lara Flynn Boyle šiandien, Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.