Buvęs PLAYBOY modelis nusprendė pašalinti krūtų implantus, dėl kurių vos nemirė

 (4)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti Karen Mcdougal krūtinę pasididino 1996 metais, kuomet jai buvo maždaug 20 metų. Moteris tikina norėjusi tiesiog atrodyti dailiau, o ir gydytojai ją nuramino, esą operacija saugi, o naudojami implantai tarnaus visą gyvenimą. „Manau, kad kaip ir kiekviena mergina, tiesiog norėjau atrodyti gražiau, troškau didesnės krūtinės, kad jausčiausi moteriškesnė. Man pasakė, kad implantai saugūs ir galėsiu jais džiaugtis visą gyvenimą. Apart to, kad pooperacinis laikotarpis buvo kiek skausmingesnis nei tikėjausi, pati operacija praėjo sėkmingai“ - dabar pasakoja Karen.

Nors Karen ilgą laiką kentėjo nuo nestiprios alergijos, kuri, kaip modelis dabar mano, atsirado būtent dėl implantų, didelio dėmesio į tai nekreipė iki 2016 metų sausio, kuomet jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. „Supratau, kad prastai jaučiuosi. Regėjimas buvo tarsi apsiblausęs, jautrumas šviesai ir garsams padidėjęs, net girdėti savo pačios balsą man buvo skausminga. Prasidėjo panikos priepuoliai... Spalio mėnesį situacija taip pablogėjo, kad kone visą laiką praleisdavau lovoje. Kasnakt meldžiausi, nes maniau, kad mirštu, - apie prasidėjusias problemas pasakoja Karen ir tikina, kad trys skirtingi gydytojai atlikę išsamius tyrimus negalėjo suprasti, kas su ja negerai. - Visi sakė, kad man viskas tvarkoje. Jie manė, kad visos problemos yra mano galvoje“.

Sužinojusi, kad prastos jos savijautos priežastimi gali būti krūtų implantai ir pabendravusi su kitomis tą pačią problemą turinčiomis moterimis, Karen nusprendė implantus pašalinti. Operacija buvo atlikta vos prieš kelias savaites, tačiau moteris tikina jau dabar besijaučianti kur kas geriau: „Jaučiuosi nuostabiai. Turiu daugiau energijos, jautrumas šviesai ir garsams praėjo, nebėra migrenos, nebejaučiu skausmų, nesvaigsta galva“. Karen viešai pasakoja savo istoriją, norėdama padėti ir kitoms moterims, kurios, galbūt, taip pat nesupranta, kad blogos jų savijautos priežastimi gali būti kadaise atliktos plastinės operacijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką... (1)

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?