Buvęs Meghan Markle sesers vyras perspėja jokiu būdu nekviesti jos į vestuves

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, tos giminės... Net ir nepriekaištingosios Meghan Markle šeimos padangėje netrūksta juodų debesų. Kuo arčiau garsiosios vestuvės, tuo didesnė audra kaupiasi. Šį kartą viešai aptarinėjama Samantha Markle - Meghan sesuo iš tėčio pusės. Buvęs Samanthos vyras Scottas viešai pareiškė, kad buvusi jo žmona - paskutinis asmuo, kurį vertėtų įsileisti į karališkuosius rūmus.

53 metų Samantha pastaruoju metu dažnai garsiai ir atvirai pasakoja žiniasklaidai apie savo ir sesers santykius. Be to, kalbama, kad moteris jau ėmėsi rašyti knygą, už kurią planuoja susikrauti nemenkus turtus. Buvęs Samanthos vyras, su kuria jiedu buvo susituokę nuo 1998 iki 2003 metų, portalui The Mirror sakė netikintis buvusios žmonos pasakojimais: esą Samantha niekada nebuvo artima su Meghan ir visą gyvenimą šiai pavydėjusi. „Harry ir Meghan turi sužinoti tiesą apie ją. Ji - paskutinis žmogus, kuris turėtų patekti į karališkuosius rūmus. Meghan visuomet rodė aukštą lygį, ji visuomet buvo labai korektiška. Tokia, kokia Samantha norėjo būti. Ji turėjo tą gyvenimą, kurio Samantha troško“ - pasakojo vyras.

Kol kas vestuvių svečių sąrašas nėra viešinimas ir nežinoma, kas iš Meghan giminių bus pakviesti, tačiau kalbama, kad Meghan tėtis lydės nuotaką prie altoriaus. Ar Samantha bus pakviesta - galima drąsiai abejoti, juk būtent ji viešai žiniasklaidoje drįso kritikuoti savo seserį, esą šioji leido sau išleisti 75 000 eurų suknelei, kuria buvo pasipuošusi oficialių sužadėtuvių nuotraukose, o savo tėčiui pinigų pagailėjo. Galiausiai Samantha spaudoje nusprendė atsiprašyti savo sesers už prieš tai pasakytus savo žodžius, tačiau ar sulauks atleidimo - bus matyti. Kalbama, kad negavusi pakvietimo į vestuves, išgarsėti norinti sesutė netgi pasiruošusi komentuoti ceremoniją vienoje Jungtinių Valstijų laidoje. Garantuojama, kad reitingai tą dieną rimtai šoktelės į viršų, tad vienu ar kitu atveju Samantha vis tiek išloš.

TAIP PAT SKAITYK

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.