Būsime Barbės: 21 m. striptizo šokėja finansuoja savo ir mamos plastines operacijas

 (166)
Dvi britės metai iš metų gulasi po plastikos chirurgų peiliais, kad atrodytų taip, kaip jų idealai. Mamos ir dukros pokyčiai jau viršijo 75 tūkst. eurų sumą, tačiau jų išvaizda anaiptol neprimena moteris įkvėpusių personų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Georgina Clarke (39 m.) ir jos dukra Kayla (21 m.) yra priklausomos nuo plastinių operacijų. Georginos idealas - lėlė Barbė, o Kaylos - modelis Katie Price, tačiau išvaizdos pokyčiais artėdamos prie savo grožio stabų, iš tiesų moterys nuo jų tik tolsta.

Georgina Clarke, Vida Press nuotr.

Georgina Clarke, Vida Press nuotr.

G. Clarke pripažįsta, kad dirbtinis grožis ją žavi, kuo putlesnės lūpos, kuo didesnė krūtinė, aukštesni skruostai ir ilgesnės blakstienos, tuo geriau. Nei mama, nei dukra nežada sustoti tobulinusios savo išvaizdą. Georgina neslepia, kad pastarąsias operacijas finansavo jos dukra, tačiau negalėjimas pačiai susimokėti už grožio procedūras nėra kliūtis nutraukti pradėtų tobulinimų.

Georgina ir Kayla, Vida Press nuotr.

Kayla, kad galėtų sumokėti už savo ir mamos plastines operacijos, injekcijas ar nuolatines saulės vonias, uždarbiauja šokdama striptizą. O mama tam nė kiek neprieštarauja, ji džiaugėsi ir tuomet, kai būdama 18 m. jos dukra susirado kelis kartus vyresnį mylimąjį, kuris išlaikė abi moteris. K. Clarke jau dabar planuoja papildomas operacijas, ji svajoja apie dar didesnes lūpas, rinoplastiką, naujus krūtų implantus ir brazilišką sėdmenų pakėlimą.

Kayla ir Georgina, Vida Press nuotr.

Grožio idealo siekiančios moterys teigia nekonkuruojančios, sako, kad abiejų unikali išvaizda traukia vyrus. Būdamos veikiau geriausiomis draugėmis, bet ne mama ir dukra, Georgina ir Kayla mielai dalijasi dėmesiu.

Georgina ir Kayla, Vida Press nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?