Britney Spears atskleidė pratimus, padedančius padailinti kūno linijas

 (3)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tiesą pasakius, Britney Spears mums yra savotiškas vilties žiburėlis, kad net ir per daug atsipalaidavus niekada nevėlu susiimti ir pradėti kitaip gyventi. Kalbame ne tik apie išvaizdą, juk neabejotinai prisimeni skandalingąjį Britney gyvenimo etapą, kuomet žiūrint iš šalies dainininkės elgesys atrodė ne itin adekvatus ir vis dažniau pasigirsdavo kalbų, esą pats metas kreiptis pagalbos į specialistus.

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on May 30, 2017 at 9:14pm PDT

Buvo visko, bet Britney pakilo. Nauji albumai, nauji koncertai, nauja pati Britney! Po dainininkės nuotraukomis gerbėjai negaili komplimentų ir nuolatos prašo pasidalinti sveiko gyvenimo būdo patarimais bei atskleisti, kaip jai pavyko taip kardinaliai pakeisti savo išvaizdą. Sportas ir dar kartą sportas! Savo Instagram paskyroje Britney pasidalino ištraukomis iš kasdienių savo treniruočių ir prisipažino, kad sportui randa laiko ir atostogaudama.

Gotta get those workouts in, even on the road 😉 Can’t wait for tomorrow’s sold out show in Hong Kong!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Jun 26, 2017 at 11:57am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Rihanna pirmą kartą atvirai parodė akivaizdžiai papilnėjusią figūrą (2)

Gandai apie putlesnes Rihannos formas pasklido dar gegužę, kai atlikėja viešuose renginiuose keletą kartų pasirodė linkius maskuojančiais drabužiais. Prigludusias sukneles pakeitė platėjančios princesiškos, padaugėjo oversized kelnių ir švarkų.

Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką (10)

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.