Besilaukianti Beyonce iškritikuota - tai nepadoru ir būsimai mamai nedera

 (36)
Gerbėjai ir pavyduoliai negali atitraukti akių nuo dainininkės Beyonce, o ypač dabar, kai atlikėja antrą kartą taps mama. Vieni giria išgražėjusią žvaigždę, kiti ją kritikuoja.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Muzikos iškiliausiųjų apdovanojimuose „Grammy“ Beyonce ant scenos pasirodė pirmą kartą po vasario 1 d. pranešimo, jog su mylimuoju Jay Z sūpuos dvynukus. Ne paslaptis, kad ši atlikėja nevengia drąsesnių sprendimų - prieš porą savaičių soc. tinkle "Instagram" ji paskelbė nuotrauką, kurioje pozuoja nėščia vilkėdama tik apatinį trikotažą. Tokios nuotraukos ne naujiena. Ne viena besilaukianti garsenybė yra pozavosi įvairiems žurnalams ne tik vilkėdama apatinukus, bet ir visiškai nuoga.

Tą kartą Beyonce nuotrauka sulaukė džiaugsmo pliūpsnio, ją sveikino milijonai gerbėjų. Tačiau pastarasis pasirodymas publikai buvo ir giriamas, ir kritikuojamas. Atlikėja „Grammy“ scenoje pasirodė vilkėdama mažai tepridengiančius auksu žvilgančius drabužėlius. Taip, gražuolės formos akivaizdžiai suapvalėjusios, tačiau pakitusius kūno linkius demonstruojančią garsenybę engti būtų gėdinga - juk ji taps mama!

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Vis dėlto tokių kritikuotojų atsirado. Ne vienas internautas piktinosi, kad Beyonce turėtų prisidengti labiau - kaip gali besilaukianti moteris taip nuogintis prieš publiką? Tačiau Beyonce nusiteikusiems prieštaringai nušluostė nosį. Ji pelnė apdovanojimus ir dar kartą suspindo prieš fotografus vilkėdama blizgančią raudoną suknią, žvilgsnius kaustančia iškirpte.

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Mes manome, kad Beyonce yra nuostabi moteris. Dabar, kai ji laukiasi, atlikėja tiesiog spindi - oda skaisti, akys blizga, o šypsena kaip visada šilta ir nuoširdi. Kad ir ką vilkėtų ant scenos ar kur kitur, Beyonce vistiek yra tikrų tikriausia muzikos diva.

AFP/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.