Auksinis Instagramo jaunimas: gyvenimas už turtingo tėvelio pinigus

 (32)

Clarisse Lafleur kukliai prisipažįsta, kad vien dizainerių drabužiams ir aksesuarams išleidžia daugiau pinigų, nei dauguma žmonių bendrai išleidžia per metus. 18-metė skraido privačiu lėktuvu, o laisvalaikį leidžia pramogaudama garsiausiuose klubuose ir ilsėdamasi prabangiausiuose kurortuose. Ir už visa tai Clarisse gali padėkoti savo labai dosniam tėveliui.

Clarisse - viena ryškiausių Instagram paskyros „Rich Kids Of Instagram“ (pažiūrėti gali čia) žvaigždė. Šioje paskyroje gali pamatyti, kaip gyvena šiuolaikinis auksinis jaunimas - audringi vakarėliai, naujausi automobiliai, kuklūs „pasišopinimai“ prabangiausiose parduotuvėse ir t.t.

„Puikiai suprantu, kad pamatę nuotraukas, kuriose jaunimas linksminasi su šampanu už 600$, dauguma žmonių susidaro neigiamą įspūdį, - sakė panelė Lafleur. - Būti turtingu nereiškia mėtyti savo pinigus į kairę ir dešinę, vilkėti dizainerių drabužius ir puoštis blizgučiais. Už viso to turi slypėti kultūra ir išsilavinimas. Kaip kvailai atrodytumėte, jei būtumėte išsipustę, tačiau nesugebėtumėte atskirti gero vyno nuo blogo. Arba jei nemokėtumėte gerti šampano. Esu mačiusi merginų, kurios šampaną geria iš raudonam vynui skirtų taurių, pripildytų vaisiais.“

Clarissės senelis Jacques Lafleur 15 metų buvo Naujosios Kaledonijos prezidentas, o tėvas - sėkmingas verslininkas, valdantis importo/eksporto įmones, popieriaus ir plastiko gamyklas, keletą viešbučių, restoranų ir t.t. Pati Clarisse šiuo metu studijuoja verslą ir baigusis studijas ketina prisijungti prie tėvo verslo, kad savo prabangiam gyvenimui galėtų užsidirbti pati.

„Ketinu pradėti dirbti su tėčiu, o kuomet jis išeis į pensiją, perimti jo verslą. Mėgstu madą, stebiu naujausias tendencijas, norėčiau daugiau sužinoti apie mados verslą. Galbūt tai viena iš galimų mano ateities veiklų“ - Daily Mail Australia puslapiui sakė mergina.

Tiesa, prabangus gyvenimas turi savo kainą ne tik pinigine išraiška. Tarp 15,000 Instagram gerbėjų, sekančių kiekvieną merginos žingsnį, yra ne vienas pavyduolis, tik ir laukiantis progos apipilti ją purvais.

„Praėjusią savaitę Twitteryje kažkoks vyras palinkėjo man susirgti vėžiu. Jei pamatytumėte gatvėje žingsniuojančią merginą su gražia rankine, ar pultumėte ją dėl to, kad rodo gerą skonį? Ar niokotumėte gatvėje paliktą Lamborghini? O tokių išpuolių internete susilaukiu nuolatos. Viena mergina pareiškė, kad esu savanaudė ir vietoj šopingo geriau paaukočiau labdarai. Nematau reikalo gintis internete, nes žinau, kokia esu. Jei ta mergina daugiau pasidomėtų, tai žinotų, kad mano šeima įkūrusi labdaros organizaciją, padedančią sunkiau gyvenančioms šeimos ir studentams, negalintiems susimokėti už savo studijas“ - pasakojo Clarisse.

Tačiau yra ir tokių, kuriuos merginos nuotraukos įkvepia. „Kartais gaunu laiškų, kuriuose žmonės dėkoja už mano nuotraukas ir tvirtina, kad tai juos įkvepia siekti tokio paties gyvenimo. Jeigu mano ar mano draugų nuotraukos verčia jus pavyduliauti ar blogai jaustis, tiesiog nebežiūrėkite. Kas mes tokie, kad smerktume tai, ką daro ir kaip gyvena kiti?“ - sakė Clarisse.

Beje, po Dailymail.co.uk puslapyje atsiradusio straipsnio apie save, Clarisse savo Instagram paskyrą užslaptino. Matyt, vis dėlto jai rūpi, ką galvoja kiti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Nicole Kidman nuotraukas skiria tik viena savaitė - ar pastebi pokyčius? (12)

"Oskarų" teikimo ceremonijoje pasirodžiusi Nicole Kidman traukė aplinkinių žvilgsnius it magnetas - žavi, dailią figūrą pabrėžianti suknelė, sodrios raudonos lūpos, porceliano baltumo oda ir išraiškingi skruostikauliai. Praėjus vos savaitei aktorė vėl prikaustė dėmesį, tačiau šį kartą ne dėl stilingo įvaizdžio.

Kas nutiko Carai Delevingne - mergina nyksta akyse! (10)

Didžiosiose sostinėse praūžusios mados savaitės privertė iš peties paplušėti ne vieną modelį. Manekenės dalyvavo gausybėje kolekcijų pristatymų, vos per kelias savaites apsilankė Niujorke, Londone, Milane ir Paryžiuje. Daugeliui tokia intensyvi dienotvarkė - didelis krūvis.

Gerai įsižiūrėk - ar pastebėsi tai, dėl ko Katy Perry susigėdo (9)

Los Andžele įvykusiuose muzikos apdovanojimuose "iHeartRadio" ne visoms garsenybėms pavyko sužibėti ant raudonojo kilimo. Gražuolė Katy Perry, nors vilkėjo visai neblogai, visgi patyrė nemalonų netyčiuką.

Kaip šiandien atrodo viešumoje retai matoma stiliaus diktatorės A. Wintour dukra (2)

Galėtum pagalvoti, kad vienos įtakingiausių mados pasaulyje moterų Annos Wintour dukra irgi nuolat sukasi stiliaus ir grožio pasaulyje. Vis dėlto čia ją pamatysi gana retai, merginai kur kas įdomiau televizija ir kinas.

Nė neįtartum, kokias kančias vilkėdama šią suknelę patyrė Nicole Kidman (13)

Los Andžele įvykusioje Oskarų ceremonijoje susirinko daugybė garsenybių. Scenos gražuolių suknelės buvo viena už kitą dailesnės, tačiau ne vienai jų tai tik numanomas grožis ir džiaugsmas.