Auksinis Instagramo jaunimas: gyvenimas už turtingo tėvelio pinigus

 (32)
Auksinis Instagramo jaunimas: gyvenimas už <span style="color: #c00000;">turtingo tėvelio</span> pinigus

Clarisse Lafleur kukliai prisipažįsta, kad vien dizainerių drabužiams ir aksesuarams išleidžia daugiau pinigų, nei dauguma žmonių bendrai išleidžia per metus. 18-metė skraido privačiu lėktuvu, o laisvalaikį leidžia pramogaudama garsiausiuose klubuose ir ilsėdamasi prabangiausiuose kurortuose. Ir už visa tai Clarisse gali padėkoti savo labai dosniam tėveliui.

Clarisse - viena ryškiausių Instagram paskyros „Rich Kids Of Instagram“ (pažiūrėti gali čia) žvaigždė. Šioje paskyroje gali pamatyti, kaip gyvena šiuolaikinis auksinis jaunimas - audringi vakarėliai, naujausi automobiliai, kuklūs „pasišopinimai“ prabangiausiose parduotuvėse ir t.t.

„Puikiai suprantu, kad pamatę nuotraukas, kuriose jaunimas linksminasi su šampanu už 600$, dauguma žmonių susidaro neigiamą įspūdį, - sakė panelė Lafleur. - Būti turtingu nereiškia mėtyti savo pinigus į kairę ir dešinę, vilkėti dizainerių drabužius ir puoštis blizgučiais. Už viso to turi slypėti kultūra ir išsilavinimas. Kaip kvailai atrodytumėte, jei būtumėte išsipustę, tačiau nesugebėtumėte atskirti gero vyno nuo blogo. Arba jei nemokėtumėte gerti šampano. Esu mačiusi merginų, kurios šampaną geria iš raudonam vynui skirtų taurių, pripildytų vaisiais.“

Clarissės senelis Jacques Lafleur 15 metų buvo Naujosios Kaledonijos prezidentas, o tėvas - sėkmingas verslininkas, valdantis importo/eksporto įmones, popieriaus ir plastiko gamyklas, keletą viešbučių, restoranų ir t.t. Pati Clarisse šiuo metu studijuoja verslą ir baigusis studijas ketina prisijungti prie tėvo verslo, kad savo prabangiam gyvenimui galėtų užsidirbti pati.

„Ketinu pradėti dirbti su tėčiu, o kuomet jis išeis į pensiją, perimti jo verslą. Mėgstu madą, stebiu naujausias tendencijas, norėčiau daugiau sužinoti apie mados verslą. Galbūt tai viena iš galimų mano ateities veiklų“ - Daily Mail Australia puslapiui sakė mergina.

Tiesa, prabangus gyvenimas turi savo kainą ne tik pinigine išraiška. Tarp 15,000 Instagram gerbėjų, sekančių kiekvieną merginos žingsnį, yra ne vienas pavyduolis, tik ir laukiantis progos apipilti ją purvais.

„Praėjusią savaitę Twitteryje kažkoks vyras palinkėjo man susirgti vėžiu. Jei pamatytumėte gatvėje žingsniuojančią merginą su gražia rankine, ar pultumėte ją dėl to, kad rodo gerą skonį? Ar niokotumėte gatvėje paliktą Lamborghini? O tokių išpuolių internete susilaukiu nuolatos. Viena mergina pareiškė, kad esu savanaudė ir vietoj šopingo geriau paaukočiau labdarai. Nematau reikalo gintis internete, nes žinau, kokia esu. Jei ta mergina daugiau pasidomėtų, tai žinotų, kad mano šeima įkūrusi labdaros organizaciją, padedančią sunkiau gyvenančioms šeimos ir studentams, negalintiems susimokėti už savo studijas“ - pasakojo Clarisse.

Tačiau yra ir tokių, kuriuos merginos nuotraukos įkvepia. „Kartais gaunu laiškų, kuriuose žmonės dėkoja už mano nuotraukas ir tvirtina, kad tai juos įkvepia siekti tokio paties gyvenimo. Jeigu mano ar mano draugų nuotraukos verčia jus pavyduliauti ar blogai jaustis, tiesiog nebežiūrėkite. Kas mes tokie, kad smerktume tai, ką daro ir kaip gyvena kiti?“ - sakė Clarisse.

Beje, po Dailymail.co.uk puslapyje atsiradusio straipsnio apie save, Clarisse savo Instagram paskyrą užslaptino. Matyt, vis dėlto jai rūpi, ką galvoja kiti.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Žvaigždės

Šios gražuolės vestuvės - kiekvienos svajonė (10)

Žinoma, kiekviena būsima nuotaka Tą dieną įsivaizduoja savaip. Tačiau modernių princesių vestuvės traukte traukia žvilgsnius, net ir tų, kurios tokios šventės nesirinktų. Juk pasakų vestuvės su nuotakomis-fėjomis tiesiog nuostabiai gražios.

Manekenė, kuri nebijo demonstruoti savo netobulumų (46)

Ashley Graham (28 m.) yra vadinamojo plius dydžio manekenė, kuri tapo ypač populiari po to, kai jos vilkinčios nuotraukos buvo išspausdintos žurnale "Sports Illustrated" specialiai bikiniams skirtame numeryje.

Gėdą patyrusi Kim Kardashian suskubo persirengti (17)

Greičiausiai ne viena mūsų esame patyrusios aprangos nesėkmių. Tačiau į paprastus gatvėje žingsniuojančius žmones mažai kas kreipia dėmesį, o štai kiekvieną žvaigždžių žingsnį stebi akylai. Šį kartą įkliuvo figūringoji Kim Kardashian.

Buvusi gražuolė šiandien savo išvaizda šiurpina aplinkinius (23)

Amerikiečių aktorė Paz de la Huerta (31 m.) nėra tokia populiari kaip kadaise, vienas įsimintiniausių jos darbų - prieš 25 metus sukurtas vaidmuo "Sidro namų taisyklėse". Tačiau dabar Paz ne mažiau traukia žvilgsnius nei anksčiau, deja, tikrai ne dėl savo grožio.