Auč! Tokio seksualumo dinamito Kim Kardashian nesprogdino jau seniai

 (4)
Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian seniai garsėja pomėgiu rengtis provokuojančiai. Pasirodžiusi dizainerio Tomo Fordo kolekcijos pristatyme ji dar kartą įrodė, kad seksualumo būti per daug negali.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors T. Fordo kolekcijos pristatymo vakarą Kim debiutavo nauja šukuosena - tapo ilgaplauke blondine, aplinkinių žvilgsnius labiau traukė ne naujas įvaizdis, o žvaigždės apdaras.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Į mados šou Garsioji Kim atėjo vilkėdama juodą žvilgaus latekso suknelę. Kone žemę siekiantis apdaras tarsi plonytės odos pirštinė apgaubė išraiškingus K. Kardashian linkius. Be abejo, Kim užpakaliukas atsidūrė dėmesio centre.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Tokiu gundančiu įvaizdžiu Kim nustelbė ne tik vakaro viešnias, bet ir pačią kolekciją. Jos vilkėta suknelė - irgi mados namų "Tom Ford" kūrinys. Kur kas mažiau žiniasklaidos dėmesio sulaukė ir jaunėlė Kim sesutė Kendall Jenner, žingsniavusi podiumu. Atrodo, prasidėjus madų sezonui (rudens pradžioje pasipila 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijos), iš K. Kardashian sulauksime dar ne vieno aprangos siurprizo.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją