Atvirai apie tai, kokie iš tiesų buvo Donaldo Trumpo santykiai su motina

 (3)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mary Trump gimė nedidelėje Škotijai priklausančioje Luiso saloje. Pirmai progai pasitaikius, aštuoniolikmetė mergina emigravo į Jungtines Amerikos Valstijas. Jos sesuo Catherine jau gyveno Niujorke, tad 1930 metais, jai atvykus aplankyti artimųjų, Mary apsisprendė išvykti kartu su ja ir pabandyti laimę kitoje šalyje. „Mary Anne MacLeod gimė didelėje šeimoje, turėjo 9 brolius ir seses, tačiau tais nelengvais laikais visi bandė ištrūkti“ - pasakoja geneologas Billas Lawsonas.

Mary su vyru
Mary su vyru
© Vida Press

Mary visuomet buvo guvi ir kupina ryžto, tad ir naujoje šalyje nepražuvo - įsidarbino gerbiamoje šeimoje namų tvarkytoja, vis tik prasidėjus krizei darbo neteko. 1934 metais ji trumpam laikui buvo grįžusi į Škotiją, tačiau netrukus vėl iškeliavo, nes Amerikoje jos jau laukė mylimasis sėkmingai nekilnojamuoju verslu užsiimantis Frederikas Trumpas, su kuriuo Mary susituokė praėjus dar porai metų. Pora susilaukė 5 vaikų.

Mary Trump
Mary Trump
© Vida Press

Mary santykiai su vaikais nebuvo patys šilčiausi. Pasakojama, kad auklę jie matydavo kur kas dažniau nei savo motiną, o laisvalaikį su vaikais taip pat leisdavo ne mama, o tėtis. Donaldo Trumpo elgesį analizuojantys psichologai atkreipia dėmesį, kad jam būdingas spontaniškas užsidegimas, dėmesio poreikis ir atsainus požiūris į moteris - ne kas kita, o šaltų jo ir motinos santykių pasekmė.

Mary iš tiesų buvo sunku suprasti savo ekscentrišką sūnų, kuris nuolatos siekdavo būti dėmesio centre ir įsiveldavo į įvairius skandalus. Ypatingai sunkiai moteris išgyveno laiką, kuomet Donaldas skyrėsi su pirmąja žmona. Skyrybos nebuvo gražios. Trumpas buvo neištikimas savo žmonai Ivanai su gražuole Marla Maples, kuri savo ruožtu taip pat nepasikuklindavo įpilti žibalo į ugnį. Visi laikraščiai mirgėjo skambiomis antraštėmis, o žurnalistai narstė Trumpų šeimą po kauliuką. Donaldo motina negalėjo suprasti, kodėl jo sūnus taip elgiasi ir kam jam reikia tų skandalų, todėl kartą neištvėrusi tarė: „Ką aš užauginau...“

Donaldas su tėvais ir žmona
Donaldas su tėvais ir žmona
© Vida Press

Savo 1997 metais išleistoje knygoje Donaldas Trumpas rašo: „Dalis problemų, kurias aš turėjau su moterimis, kilo dėl to, kad visas jas lygindavau su savo motina Mary Trump. Mano mama buvo velniškai protinga“. Dar anksčiau išleistoje knygoje yra tokie žodžiai: „Žvelgdamas atgalios suprantu, kad paveldėjau vizualinį suvokimą iš motinos. Ji visuomet buvo linkusi grožėtis didingumu. Ji buvo namų šeimininkė, tačiau visuomet jautė pasaulį“. Galbūt Trumpas kiek klaidingai suprato savo motiną, nes jo plačiai spaudoje aprašyti „didingi žygdarbiai“ motinos anaiptol nežavėjo.

Vis tik tikrąjį Donaldo santykį su mama išduoda ne žodžiai, o elgesys. Kuomet tapęs prezidentu jis atsikraustė į ovalųjį kabinetą, ant stalo Donaldas pasistatė savo tėvo Fredo nuotrauką, tuo tarpu motinos atvaizdas atsirado kur kas vėliau ir neaišku kam. Buvę Donaldo darbuotojai, matę jo ankstesnį ofisą, patvirtina tą patį: tėvo nuotrauka visuomet stovėdavo pačioje matomiausioje ir garbingiausioje vietoje, tačiau nuotrauka su mama būdavo nukišama kur nors kamputyje, nepastebimai.

Donaldas su tėvais
Donaldas su tėvais
© Vida Press

Mary Trump mirė 2000 metais, sulaukusi 88 metų. Donaldas Trumpas savo kalbose mamos vardą paminėdavo retai, tačiau žurnalistams paklausus, pagirdavo ją keliais sakiniais. 2008 metais verslo reikalais atkeliavęs į Škotiją, Donaldas kartu su savo seserimi nusprendė aplankyti gimtuosius mamos namus. Čia jis lankėsi antrą kartą gyvenime (pirmasis kartas - ankstyvoje vaikystėje), tuo tarpu jo sesuo - jau 24 kartą. Žurnalistai tą kartą rašė, kad vizitas į mamos namus buvo ne kas kita, kaip reklaminė akcija, padedanti jam atkreipti dėmesį į Škotijoje kurtą naują projektą. Donaldas atsikirto, kad tokiose kalbose nėra nė lašo tiesos, tačiau kas tie žodžiai prieš darbus - namuose, kuriuose gimė ir augo jo mama, Donaldas praleido 97 sekundes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.