Atlikėja L. Lewis prieš gimtadienį atsikratė 10 kg!

 (1)
Greičiausiai tikrai ne kartą esi girdėjusi vieną populiariausių Leonos Lewis hitų "Bleeding Love". Ši dainininkė hipnotizuoja balsu, žavi kiek egzotišku gymiu, o prieš beveik dešimtmetį organizacija 2008 m. PETA ją paskelbė seksualiausia vegetare pasaulyje.
© instagram.com ir Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasirodo, vegetare Leona tapo dar vaikystėje - būdama vos 12-os, o prieš penkerius metus pasirinko veganišką mitybą. Vis dėlto sveikas gyvenimo būdas neapsaugojo atlikėjos nuo depresijos, apie šią ji prabilo 2014 m. Kurį laiką moteris išgyveno emociškai itin sunkų etapą, tačiau nepasidavė. Išsikapstyti iš apatijos gyvenimui Leonai padėjo meditacija.

L. Lewis dabar, AFP/Scanpix nuotr.

Balandžio pradžioje neįtikėtinai pasikeitusi atlikėja atšventė 32-ąjį gimtadienį. L. Lewis vos per keletą mėnesių atsikratė 10 kilogramų, kuriuos, kaip teigia, priaugo depresijos laikotarpiu. Nors viešumoje nuo dainininkės veido šypsena niekuomet nedingo, pasako jos, vidinė harmonija, meilė gyvenimui ir sau grįžo tik dabar.

L. Lewis dabar (kairėje) ir anksčiau (dešinėje), AFP, AP/Scanpix nuotr.

L. Lewis dabar (kairėje) ir anksčiau (dešinėje), AFP, SIPA/Scanpix nuotr.

Yra teigiančių, kad anksčiau Leona atrodė gyvybingesnė, sveikesnė ir išskirtinė, o dabar ji tarsi paskendo gausoje vienodų garsenybių. Bet juk svarbiausia, kaip jaučiasi pati atlikėja. Jeigu atsikračiusi papildomų kilogramų ji laimingesnė - puiku. Vis dėlto mes manome, kad Leona Lewis nuostabiai atrodė ir anksčiau, ir šiandien.

LEONA LEWIS DABAR

A post shared by Leona Lewis (@leonalewis) on Feb 23, 2017 at 3:27pm PST

A post shared by Leona Lewis (@leonalewis) on Dec 1, 2016 at 6:52am PST

AFP/Scanpix nuotr.LEONA LEWIS ANKSČIAU

L. Lewis anksčiau, Reuters/Scanpix nuotr.

L. Lewis anksčiau, AP/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.
AFP, Sipa Press, AP/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Rihanna pirmą kartą atvirai parodė akivaizdžiai papilnėjusią figūrą (2)

Gandai apie putlesnes Rihannos formas pasklido dar gegužę, kai atlikėja viešuose renginiuose keletą kartų pasirodė linkius maskuojančiais drabužiais. Prigludusias sukneles pakeitė platėjančios princesiškos, padaugėjo oversized kelnių ir švarkų.

Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką (10)

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.