Ate karūnai! Paviešintas sekso įrašas, kuriame – „Miss Didžioji Britanija“ nugalėtoja

 (42)
© Stop kadras

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimėti „Miss Didžioji Britanija“ titulą – misija ne iš lengviausių. Užtai prarasti gražuolės karūną galima vos per akimirką. 2015 metų konkurso laimėtoja Zara Holland kaip reikiant susimovė.

20-metė gražuolė savo reputaciją po klaustuku pastatė jau tuomet, kai priėmė kvietimą dalyvauti realybės šou „Meilės sala“, kuriame - meilė, santykiai ir... SEKSAS. Kaip žinia, tokie šou be skandalų nepraeina ir Zara tą puikiai žinojo. O skandalas tikrai įvyko. Ne kiekvieną dieną per televizorių gali pamatyti, kaip „Miss Didžioji Britanija“ pasislėpusi po antklode žaidžia meilės žaidimus. Buvo ten ir kitų sekso ištroškusių merginų, bet skirtumas tas, kad tos merginos - ne misės, reprezentuojančios savo šalį.

Konkurso organizatoriai nuolaidžiauti neketino. Ate karūnai! O Zara gailesčio žodžių neieškojo. „Nėra nieko blogo mylėtis prieš kameras. Aš žinojau, kur einu ir ką darau. Dauguma mano amžiaus merginų daro tą patį, tik aš tai padariau prieš kameras. Nepadariau jokio nusikaltimo, taigi kodėl iš manęs turi atimti titulą?“ – klausė Zara, o mes net nežinome ką atsakyti. Tiesa, vėliau mergina suprato savo klaidą, bet... Traukinys jau nuvažiavo.

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Jun 11, 2016 at 6:07am PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on May 2, 2016 at 11:04am PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Apr 10, 2016 at 12:59pm PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Mar 13, 2016 at 1:30pm PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Nov 19, 2015 at 9:43am PST

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Sep 13, 2015 at 1:05pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją