Ate karūnai! Paviešintas sekso įrašas, kuriame – „Miss Didžioji Britanija“ nugalėtoja

 (42)
© Stop kadras

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimėti „Miss Didžioji Britanija“ titulą – misija ne iš lengviausių. Užtai prarasti gražuolės karūną galima vos per akimirką. 2015 metų konkurso laimėtoja Zara Holland kaip reikiant susimovė.

20-metė gražuolė savo reputaciją po klaustuku pastatė jau tuomet, kai priėmė kvietimą dalyvauti realybės šou „Meilės sala“, kuriame - meilė, santykiai ir... SEKSAS. Kaip žinia, tokie šou be skandalų nepraeina ir Zara tą puikiai žinojo. O skandalas tikrai įvyko. Ne kiekvieną dieną per televizorių gali pamatyti, kaip „Miss Didžioji Britanija“ pasislėpusi po antklode žaidžia meilės žaidimus. Buvo ten ir kitų sekso ištroškusių merginų, bet skirtumas tas, kad tos merginos - ne misės, reprezentuojančios savo šalį.

Konkurso organizatoriai nuolaidžiauti neketino. Ate karūnai! O Zara gailesčio žodžių neieškojo. „Nėra nieko blogo mylėtis prieš kameras. Aš žinojau, kur einu ir ką darau. Dauguma mano amžiaus merginų daro tą patį, tik aš tai padariau prieš kameras. Nepadariau jokio nusikaltimo, taigi kodėl iš manęs turi atimti titulą?“ – klausė Zara, o mes net nežinome ką atsakyti. Tiesa, vėliau mergina suprato savo klaidą, bet... Traukinys jau nuvažiavo.

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Jun 11, 2016 at 6:07am PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on May 2, 2016 at 11:04am PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Apr 10, 2016 at 12:59pm PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Mar 13, 2016 at 1:30pm PDT

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Nov 19, 2015 at 9:43am PST

A photo posted by Zara Holland (@zaraholland) on Sep 13, 2015 at 1:05pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?