Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

 (1)
Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atsakymas paprastas - šiose nuotraukose ne tikrosios Selena Gomez ir Katy Perry, o jų antrininkės.

23-jų metų meksikietė Sofia Solares yra neįtikėtinai panaši į Seleną, sakytum, identiška dvynė. Garsioji dainininkė yra Sofios dievaitė: "Susipažinti su ja būtų nerealu, be galo norėčiau susitikti. Norėčiau, kad ji žinotų, jog egzistuoju, kad brūkštelėtų Instagrame po nuotrauka bent komentarą." Sofia pripažįsta, kad kartais specialiai pasidažo kaip Selena, fotografuojasi atlikėjai būdingomis pozomis, tačiau savo asmenybės prarasti nenori ir tos itin panašios nuotraukos tėra žaidimas socialiniuose tinkluose.

Selena Gomez, Vida Press nuotr.

A post shared by Sofia Solares (@sofisolars) on May 18, 2017 at 10:36am PDT


A post shared by Sofia Solares (@sofisolars) on Mar 27, 2016 at 9:15pm PDT

O štai Katy Perry antrininkė Francesca Brown (31 m.) iš antrininkystės užsidirba. Pirmą kartą panašumą į Katy ji suprato prieš dešimtmetį besisvečiuodama Niujorke. Vieną naktį, kai laukė eilėje prie įėjimo į klubą, ją pamatęs apsauginis iškart priėjo ir pasakė, kad tokioms garsenybėms eilėse stovėti nereikėtų, palydėjo Francescą vidun.

Nuo to laiko Katy Perry vardas buvo tariamas vis garsiau, jos karjera augo it ant mielių. Kartu su Katy populiarumu daugėjo aplinkinių dėmesio ir Francescai. Ji ne kartą buvo sustabdyta gatvėje K. Perry gerbėjų, ypač dažnai prie jos pribėgdavo paauglės ir vaikai. Dabar F. Brown kartais tampa pop princesės antrininke, taip pat vadina visai kitokius vaidmenis, dirba ir sporto žurnaliste. Francesca pripažįsta, kad netikėtai užgriuvęs dėmesys vargina, tačiau net ir bandžiusi pakeisti įvaizdį ji vistiek sulaukdavo lyginimų su Katy. Ką gi, gražuolė panašumą išnaudojo taikliai.

Katy Perry, AFP/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.