Ar nuotraukoje pastebėsi tai, dėl ko internautai užsipuolė Kim?

Socialinių tinklų žvaigždė ir stiliaus ikona Kim Kardashian gerokai supykdė internautus. Programėlės "Snapchat" paskyroje ji pasidalino vaizdo įrašu, akimirksniu patraukusių daugelio dėmesį dėl fone matomo objekto.
© Instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaizdo įraše už gėlių vainiku pasipuošusios Kim Kardashian matyti ant stalo į dvi linijas sužergti milteliai. Pirmoji internautams šovusi mintis - balti milteliai ne kas kitas, o kokainas.

Instagram.com nuotr.

Sulaukusi neigiamų komentarų, Kim žaibiškai atsikirto akyliems gerbėjams. Pasak jos, tai ne kokainas, o paprasčiausiai ant stalo užsilikęs cukrus. Dar 2010 m. K. Kardashian viename interviu yra sakiusi, kad niekada neturėjo problemų dėl alkoholio ar narkotikų, o palaidas žvaigždžių gyvenimas jai yra nesuprantamas.

Vis dėlto internautai Kim pasiteisinimu nepatikėjo... Kai garsenybei net ir po kelių twitterio žinučių nepavyko jų įtikinti, gražuolė nusprendė grįžti prie stalo. Ji dar kartelį patikrino, kas gi tie paslaptingieji milteliai. Pasirodė, kad tai viso labo balti brūkšneliai ant marmurinio stalo - tiesiog marmuro raštas.

Pastaruoju metu Kim vis dažniau sulaukia pasipiktinimo žinučių, ypač dėl naujosios grožio produktų linijos "KKW Beauty". Daugybė "Youtube" vlogerių K. Kardashian veido modeliavimo priemones išdėjo į šuns dienas. Produktus išbandžiusios merginos teigia, kad jie ne tik per brangūs, mikroskopinio kiekio, bet ir visiškai nekokybiški. Daugiau apie tai skaityk ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.