Ar atspėsi, kiek šiam kūnui metų?

Šiais laikais mažai kas nustemba sužinojęs tikrąjį moters amžių, daugybė garsenybių atrodo net keliais dešimtmečiais jaunesnės.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viena tų, kurios gali pasigirti puikiu jaunatvišku kūnu - aktorė ir manekenė Elizabeth Hurley. Jau kurį laiką pristabdžiusi modelio karjerą gražuolė prisėdo ant dizainerės kėdės.

Neseniai ji pristatė naują savo kurtų maudymosi kostiumėlių kolekciją, šiuos reklamavo ir soc. tinklo "Instagram" paskyroje. Be abejo, naujuosius maudymosi kostiumėlius vilkėjo pati. Pamatęs kadrus nė neįtartum, kad šis fantastiškas kūnas, pridengtas seksualiais maudymosi kostiumėliais, yra 52-iejų metų moters.


Neslėpsime, Elisabeth kūnas nėra visiškai natūralus. Krūtinė patobulinta implantais, pašalinti riebalai pilvo ir šlaunų zonose, be kūno koreguotas ir veidas. Atliktas veido patempimas, reguliariai daromos botokso injekcijos, ne kartą putlintos lūpos. Pripažinkime, visos procedūros padarytos tikrai profesionaliai, aktorės kūnas ir veidas atrodo jaunatviškai, bet natūraliai.


Visgi E. Hurley amžių kai kas išduoda. Kas? Ogi rankos. Buvęs modelis stengiasi dalintis tomis nuotraukomis, kuriose plaštakų nesimato. Kartais renkasi apšvietimą, maskuojantį brandesnį amžių išduodančias rankas. Na o reklaminėse fotosesijose Elisabeth plaštakas padailina fotošopo asai.


Last of the Darling Buds of May @ruvenafanador 😘😘😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on May 31, 2017 at 6:02am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.