Angelina Jolie atvirai papasakojo apie santykius su mama

Marcheline Bertrand
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Angelinos Jolie mama - aktorė Marcheline Bertrand - su gyvenimu atsisveikino 2007 metais. Krūties vėžys, vėliau - kiaušidžių vėžys. Jai buvo tik 56 metai. Kaip netektį išgyveno Angelina, žino tik ji pati, tačiau viename interviu aktorė prasitarė, kad tame gyvenimo etape mama buvo pats artimiausias žmogus. Prancūziškojo ELLE birželio numeryje spausdinamas pokalbis su Angelina - pirmą kartą po ilgo laiko ji atvirai papasakojo apie savo mamą, jų santykius ir palaikymą, kurio dabar jai taip trūksta.

„Aš atiduočiau bet ką, kad tik mama dabar būtų su manimi. Ji man labai reikalinga. Dažnai kalbuosi su ja mintimis ir stengiuosi suprasti, ką ji man patartų vienoje ar kitoje situacijoje, kuria linkme mane nukreiptų. Ji būtų nuostabi močiutė. Žinau, kiek daug ji galėtų duoti savo anūkams ir man beprotiškai liūdna, kad mano vaikai neturės šitos galimybės.“

Marcheline Bertrand jaunystėje
Marcheline Bertrand jaunystėje
© Vida Press

Interviu Angelina taip pat pasakojo apie motinystę ir pabrėžė, kad savo vaikams stengiasi rodyti tokį pavyzdį, kokį jai rodė jos mama: „Motinystė - didžiausia dovana ir atsakomybė. Tėvai turi daryti viską kas įmanoma, kad skiepytų vaikams teisingas vertybes ir rodytų jiems pavyzdį. Savo vaikams aš stengiuosi būti pavyzdžiu, tuo pačiu noriu įteigti jiems platesnį požiūrį į pasaulį. Tačiau iš tiesų vienintelis sėkmingas vaikų auklėjimo metodas - išmokti jų klausyti ir juos girdėti. Tai, tikriausiai, svarbiausia visų tėvų užduotis. Vaikai tokie gyvybingi ir mokantys džiaugtis gyvenimu, bet vis dėlto jie tik vaikai - jiems reikalinga pagalba susidorojant su žiauria gyvenimiška realybe, saugumas bei meilė.“

Būtent dėl mamos netekties Angelina Jolie ryžosi krūtų pašalinimo operacijai. Dėl paveldėto geno BRCA1 tikimybė susirgti krūties vėžiu buvo net 87 proc., po operacijos tikimybė sumažėjo iki 5 proc. Interviu metu Angelina sakė: „Svarbiausia, kad mano vaikams niekuomet netektų ištarti žodžių „Mano mama mirė nuo vėžio“. Jiems neteks kentėti taip, kaip kentėjau aš“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.