58 plastines operacijas pasidaręs vyras parodė savo kūną paplūdimyje

 (153)
© COSMOPOLITAN montažas, Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pusė milijono dolerių tam, kad atrodytų lyg gyvas kenas (nežinantiems - tai barbės vyras). Kažkada Rodrigo Alves atrodė kaip įprastas, niekuo neišsiskiriantis vyrukas, dabar brazilo kūne turbūt nebeliko vietelės, kurios nebūtų tobulinę plastikos meistrai. Jo sportiškas pilvo presas tėra plastikos chirurgų kūrinys ir net plaukų augimo linija koreguota plastikos chirurgo skalpeliu... Jau dabar 33 metų sulaukusiam vaikinui atliktos 58 plastinės operacijos ir daugiau nei 100 kosmetinių procedūrų.

Rodrigo Alves anksčiau
Rodrigo Alves anksčiau
© Vida Press

Viename interviu Rodrigo prisipažino, kad vaikystėje buvo ne itin išvaizdus, todėl ne kartą susidūrė su patyčiomis: „Žmonės kalba, kad aš esu nuo plastinių operacijų priklausomas išsigimėlis, tačiau aš tiesiog nenoriu atrodyti kaip kiti. Priešingai, nei mano dauguma, aš tikrai esu sveiko proto. Kai buvau paauglys, teko kęsti patyčias dėl savo išvaizdos. Man pasisekė, kad galėjau visa tai pakeisti“, – sako gyvas Kenas.

Daugybę pinigų kainuojančioms plastinėms operacijoms vaikinas užsidirba dirbdamas skrydžių palydovu, dalyvaudamas vakarėliuose bei konsultuodamas kitus stiliaus klausimais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.