58 plastines operacijas pasidaręs vyras parodė savo kūną paplūdimyje

 (153)
© COSMOPOLITAN montažas, Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pusė milijono dolerių tam, kad atrodytų lyg gyvas kenas (nežinantiems - tai barbės vyras). Kažkada Rodrigo Alves atrodė kaip įprastas, niekuo neišsiskiriantis vyrukas, dabar brazilo kūne turbūt nebeliko vietelės, kurios nebūtų tobulinę plastikos meistrai. Jo sportiškas pilvo presas tėra plastikos chirurgų kūrinys ir net plaukų augimo linija koreguota plastikos chirurgo skalpeliu... Jau dabar 33 metų sulaukusiam vaikinui atliktos 58 plastinės operacijos ir daugiau nei 100 kosmetinių procedūrų.

Rodrigo Alves anksčiau
Rodrigo Alves anksčiau
© Vida Press

Viename interviu Rodrigo prisipažino, kad vaikystėje buvo ne itin išvaizdus, todėl ne kartą susidūrė su patyčiomis: „Žmonės kalba, kad aš esu nuo plastinių operacijų priklausomas išsigimėlis, tačiau aš tiesiog nenoriu atrodyti kaip kiti. Priešingai, nei mano dauguma, aš tikrai esu sveiko proto. Kai buvau paauglys, teko kęsti patyčias dėl savo išvaizdos. Man pasisekė, kad galėjau visa tai pakeisti“, – sako gyvas Kenas.

Daugybę pinigų kainuojančioms plastinėms operacijoms vaikinas užsidirba dirbdamas skrydžių palydovu, dalyvaudamas vakarėliuose bei konsultuodamas kitus stiliaus klausimais.

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on Jun 30, 2017 at 7:30am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

KAULŲ MAIŠAI: 5 garsenybės, kritikuojamos dėl per liekno kūno (1)

Dažnai pikti liežuviai plaka suapvalėjusias garsenybes, pavyzdžiui, pastaruoju metu, sakoma, 10 kg priaugusią Rihanną. Tačiau kritikos sulaukia ir žvaigždės, kurios primena skeletus. Štai 5, kurios atrodo gerokai per liesos.

Internautai užsipuolė aktorę Ariel Winter: gana rengtis kaip paleistuvei

Jau ne kartą gerbėjai piktinosi aktorės Ariel Winter įvaizdžiu. Kadaise demonstravusi subtilų stilių, šiandien mergina dažnai atrodo vulgariai.

Auč! Tokio seksualumo dinamito Kim Kardashian nesprogdino jau seniai (4)

Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian seniai garsėja pomėgiu rengtis provokuojančiai. Pasirodžiusi dizainerio Tomo Fordo kolekcijos pristatyme ji dar kartą įrodė, kad seksualumo būti per daug negali.