50-metė Pamela Anderson drebina mados pasaulį - tokios jos seniai nematėme

 (16)
Dar ne taip ir seniai garsiosios gelbėtojos Pamelos Anderson stilius vadintas neskoningu ir pigiu. Tačiau pastaruoju metu aktorė rodo akivaizdžias pastangas - vulgarumą pakeitė elegancija ir šiuolaikiški deriniai.
© Sipa / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

P. Anderson stiliaus metamorfozės prasidėjo šių metų pavasarį, Kanų kino festivalyje aktorė atrodė kur kas elegantiškiau nei kadaise žengdama raudonuoju kilimu. Daugeliui buvo netikėtas jos įvaizdis kino juostos "120 Beats Per Minute" premjeroje. Pamela pasipuošė vakarine juoda suknia, pasirinko subtilų makiažą, o plaukus sušukavo itin glotniai. Tą kartą ji net atsidūrė stilingiausių festivalio viešnių gretose.

Mavrixonline/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Prabėgus pavasariui, rudenį viešumoje dažniau pasirodanti P. Anderson tęsia stiliaus pokyčius. Paryžiaus mados savaitėje aktorė lankėsi jau ne vienos kolekcijos pristatyme, visose atrodė seksualiai, bet skoningai.

Dabartinis jos favoritas - mados namų "Balmain" dizaineris Olivier Rousteingas. Naujausią 2018 m. pavasario ir vasaros "Balmain" kolekciją Pamela stebėjo pasipuošusi trumpute griežto silueto suknele, avėdama juodus ilgaaulius ir pridengusi akis retro stiliaus katytės akiniais.

SIPA/Scanpix nuotr.

Vėliau, dalyvaudama "Balmain" surengtame vakarėlyje, pirmąją suknutę ji išmainė į kitą Olivier Rousteingo kūrinį - prigluduią suknelę, žvilgančią sidabru. Šį kartą žavioji Pam atrodė kiek jaunatviškiau. Visgi akylieji internautai netruko pastebėti, kad įpročio dažais akivaizdžiai didinti lūpas Pamela taip ir neatsikratė.

SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją