5 keisti dalykai, kurių Meghan Markle teks atsisakyti tapus karališkosios šeimos nare

© Cosmopolitan.lt montažas, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būti princo mergina tikrai nėra lengva, o būti karališkosios šeimos nare dar sudėtingiau. Protokolas, protokolas ir dar kartą protokolas. Meghan teks kardinaliai keisti savo gyvenimo būdą ir įvairių „NE“ jos kasdienybėje neabejotinai padaugės. Mes atrinkome 5 gana įdomius draudimus, kuriuos Mehgan teks prisijaukinti jau artimiausiu metu.

Moliuskai

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Tiksliai nežinome, ar Meghan mėgsta jūros gėrybes, tačiau bet kuriuo atveju po vestuvių jai teks atsisakyti tokio maisto. Sraigės, midijos ir austrės - gerai žinomi alergenai, tad karališkosios šeimos nariams tokios rizikos rekomenduojama vengti. Siekiant išvengti netikėtų nesusipratimų, rūmuose taip pat negaminami vėžiai, krabai, krevetės. Vis tik išimčių būna: svečiuodamasi pas Baraką Obamą, karalienė neatsisakė valgyti patiekto omaro.

Ryškus manikiūras

Meghan Markle
Meghan Markle
© Scanpix


Visų karališkosios šeimos moterų išvaizda privalo atitikti protokolą, kuriame nurodyta net ir būtina nagų forma bei spalva. Taigi jokio nagų dizaino ir dramatiškų atspalvių, tik neutralios spalvos, o dar geriau - tiesiog permatomas nagų lakas.

Socialiniai tinklai

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Nė vienas karališkosios šeimos narys neturi savo asmeninės paskyros Facebooke, Instagrame ar Twitteryje. Na, nebent jie susikūrė slaptas paskyras tam, kad galėtų stebėti kitus. Oficialiai karališkosios šeimos gyvenimą galima sekti @kensingtonroyal paskyroje. Tad Meghan greičiausiai teks atsisakyti savo Instagramo, kurį seka 2,7 mln gerbėjų.

Monopolis

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Tik įsivaizduok... Rūmuose uždrausta žaisti legendinį stalo žaidimą „Monopolis“! Esą tai kvailas ir netgi blogą įtaką darantis žaidimas. Mes netgi įsivaizduojame, kas sugalvojo šį draudimą... Taip, visam paradui rūmuose vadovauja pati karalienė. Gal ji tiesiog pastoviai pralaimi?

Ne karališkosios šeimos narių dovanos

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Hercogieniems ir princesėms draudžiama dėvėti sukneles, avėti batelius ar puoštis papuošalais, kuriuos jiems padovanojo dizaineriai ar žinomų prekių ženklų atstovai. Priėmimų bei susitikimų metu galima priimti dovaną, tačiau viešai ja puoštis draudžiama. Visai suprantama, juk niekas nenorėtų, kad dėl menkutės smulkmenos ant karališkosios šeimos kristų kyšio ėmimo skandalas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.