5 karališkosios šeimos taisyklės, kurias Meghan Markle jau spėjo sulaužyti

Meghan Markle
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Meghan Markle ir princas Harry tikriausiai viena neįprasčiausių porų karališkosios šeimos istorijoje. Švelniai tariant, pats princas anaiptol ne šventasis (žiniasklaida tikrai ne kartą turėjo apie ką parašyti), o ir Meghan nepavadintume idealia kandidate, atitinkančia griežtus karališkosios šeimos reikalavimus. Bet būtent tuo jie mums ir žavingi! Siūlome pasmalsauti, kokias griežtojo protokolo taisykles Meghan spėjo sulaužyti dar iki oficialių vestuvių.

Puikavosi žurnalo viršelyje ir... kalbėjo apie santykius

Būsimoji princo žmona papuošė garsaus žurnalo Vanity Fair viršelį ir interviu metu pasakojo apie savo ir Harry santykius. „Mes įsimylėję ir tikrai laimingi, - sakė ji. - Tyliai susitikinėjome maždaug pusmetį iki tos dienos, kai tai iškilo į viešumą. Visą tą laiką dirbau ir gyvenau savo įprastą gyvenimą, tad po naujienos paskelbimo pasikeitė vienintelis dalykas - žmonių požiūris. Aš nepasikeičiau. Esu tas pats žmogus“. Tiesą sakant, Kate Middleton taip pat matėme ant žurnalo viršelio, bet atvirai kalbėti apie santykius dar iki sužadėtuvių - stiprus ėjimas.

Pora laikosi už rankų

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Ar kada nors matei Kate ir Williamą susikibusius už rankučių? Ne. Vieši pasirodymai karališkosios šeimos nariams yra ne laisvalaikis, o darbas, tad ir elgesys turi būti atitinkamas - bent jau taip tikina etiketo ekspertai. Na, princas Harry ir Meghan bent vieną kartą šią taisyklę tikrai sulaužė: išeidami iš rungtynių jiedu laikėsi už rankų.

Meghan jau buvo ištekėjusi

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Su buvusiu vyru prodiuseriu Trevoru Engelsonu Meghan išsiskyrė 2013 metų rugpjūtį. Karališkoje šeimoje skyrybos nėra didelė problema, bet tai vis tiek nelabai priimtina. Leisk tau priminti, kad princesei Margaret teko nutraukti santykius su Peterio Townsendu, nes jis kartą jau buvo vedęs, o Edwardas VIII turėjo atsistatydinti tam, kad galėtų vesti savo išrinktąją Wallis Simpson.

Religiniai nesutapimai

Meghan Markle
Meghan Markle
© Vida Press


Didžiojoje Britanijoje daugelis gyventojų priklauso anglikonų tikėjimui, o Meghan - katalikė (taip pat mokėsi ir katalikų mokykloje). Laimei, 2013 metais priimtos įstatymų pataisos šiuo klausimu Meghan į naudą - jokių problemų dėl religinių nesutapimų neturėtų kilti.

Sužadėtuvių žiedas su deimantais

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press


Sužadėtuvių žiedai dažniausiai būna inkrustuoti deimantais, tačiau ne karališkojoje šeimoje. Princesės Dianos (dabar jau Kate Middleton) žiedas puoštas safyrais, kaip ir karalienės Elžbietos II ir princesės Anne. Tuo tarpi kunigaikštienės Saros Ferguson ir princesės Margaret žiedai dabinti rubinais. Vis tik princas Harry šioje vietoje nusprendė nepaisyti nerašytų taisyklių ir padovanojo mylimajai deimantus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?