47 metų Anastasia - kur kas geriau nei Kim Kardashian

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pameni garsiąją Kim Kardashian nuotrauką, kaip virusas pasklidusią per visus socialinius tinklus, kurioje ji pozuoja priešais veidrodį apsinuoginusi? Dainininkės Anastasios nuotrauka labai panaši, tik mūsų akimis žiūrint - anaiptol ne lėkšta. Kol Kardashian tiesiog eilinį kartą bando pasirodyti ir atkreipti į save dėmesį, Anastasia įkvepia kitas moteris labiau pasitikėti savimi.

Prie savo nuotraukos Twitter tinkle 47 metų dainininkė rašė: „Padariau tai, nes jaučiuosi puikiai! Dabar esu kur kas labiau pasitikinti savimi. Būdama jaunesnė niekuomet nebūčiau to padariusi“. Ir mes šią moterį labai palaikome! 2003 metais Anastasiai buvo diagnozuotas krūties vėžys. Ji atlaikė chemoterapiją bei nelengvą operaciją, ir atrodė, kad liga atsitraukė. Tačiau 2013 metais laukė naujas smūgis - vėžys vėl sugrįžo. Šį kartą dainininkė priėmė išties nelengvą sprendimą - jai buvo atlikta abiejų krūtų mastektomija. Tikriausiai supranti, kaip stipriai tai gali paveikti moters pasitikėjimą savimi ir kaip nelengva turėtų būti išmokti priimti tai kaip neišvengiamybę, su kuria vis tiek turėsi susitaikyti. Džiaugiamės, kad Anastasiai tai pavyko!

O čia tiesiog primename garsiąją Kardashian nuotrauką:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką... (1)

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?