18+: Playboy viršelį pirmą kartą papuošė plius dydžio modelis

 (15)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Liekno kūno kultas vis labiau stumiamas iš savo pozicijų ir, matyt, ne veltui. Teksaso universitete atlikto tyrimo metu mokslininkai išsiaiškino, kad vyrams kur kas patraukliau atrodo ne lieknutės manekenės, o išraiškingų kūno linijų damos. Išanalizavus tūkstančių vyrų atsakymus, gavosi paveikslas, kurį kuo puikiausiai atspindi Kelly Brook.

Kelly Brook
Kelly Brook
© Vida Press

Dar vienas įrodymas, kad mados keičiasi - naujasis gruodžio mėnesio Playboy numeris, kurio viršelį papuošė žavingoji Molly Constable - tikras atradimas mados pasaulyje. Molly nepasikuklino ir fotosesijos akimirkomis pasidalino savo Instagram paskyroje, o mes turime pasakyti, kad ši mergina - velnioniškai gundanti!

DAUGIAU MOLLY NUOTRAUKŲ GALI PAMATYTI JOS INSTAGRAM PASKYROJE @mollyconstable

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.