12 metų pragaro: Brado Pitto draugas papasakojo apie santuoką su Angelina Jolie

 (9)
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei apie kurią nors Holivudo porą būtų kuriamas serialas, neabejotinai labiausiai tam tikrų Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Pati gražiausia Holivudo pora, kuriais žavėjosi, regis, absoliučiai visi. Vis tik prieš daugiau nei metus žiniasklaidoje pradėjo mirgėti straipsniai apie skyrybas. Gandų buvo pačių įvairiausių - Bradas susirado kitą, jis nepatenkintas, kad Angelina nori įsivaikinti dar daugiau vaikų, pati Angelina pavargo ir nori permainų... Vėliau buvo kalbama, kad jiedu susitaikė ir vėl gyvena drauge.

Atrodė, taškas šioje istorijoje niekada nebus padėtas, tačiau paskutiniai Brado komentarai sudėliojo viską į savas vietas. Aktorius prisipažino, kad pats negalėjo susitvarkyti su emocijomis ir po skyrybų kreipėsi į psichologą, o žiniasklaida ištrimitavo, esą jis apskritai gailisi, kad tiek metų praleido su Angelina. Be abejo, nebuvo apsieita ir be „patikimų šaltinių“: Brado draugas pavadino šiuos santykius „12 metų pragaro“.

12 metų pragaro: Brado Pitto draugas papasakojo apie santuoką su Angelina Jolie
© Vida Press

Savo tapatybės nenorėjęs atskleisti vyras žurnalistams sakė: „Šis romanas nuo pat pradžių buvo pasmerktas dėl nuolatinių dramų ir pykčių. Jie niekada neturėjo nieko bendro, apart puikaus sekso“.

Prieš pat skyrybas 2016 metų rugsėjo mėnesį buvo garsiai aptarinėjamas šeimyninis skandalas. Esą Bradas trenkė sūnui, kuris gynė savo mamą. Minėtasis šaltinis tikino, kad tai buvo logiška pabaiga, o jų santykius sugriovė paprasčiausia buitis - jie nuolatos pykdavo vienas ant kito ir galiausiai pavargo kovoti tarpusavyje: „Jolie ignoruodavo savo vyrą ir visą dėmesį skirdavo tik vaikams. Jie darė vienas kitą nelaimingu. Jo santuoka su Angelina buvo siaubinga“.

12 metų pragaro: Brado Pitto draugas papasakojo apie santuoką su Angelina Jolie
© Vida Press

Brado Pitto draugas mano, kad iš dalies visos problemos prasidėjo dėl vaikų. Galbūt pora nebuvo pasiruošusi auginti tokios didelės šeimos. „Santykių pradžioje Angelina buvo devintame danguje, tačiau kuomet jų namuose jau augo 6 vaikai, ji taip pavargo, kad neberasdavo nei jėgų, nei laiko Brado norams“.

Dabar poros santykiai, regis, šiek tiek stabilizavosi. Juk bet kuriuo atveju auginant šešis vaikus tenka ieškoti kompromisų ir galimybių bendrauti tarpusavyje. O Bradas, kalbame, susitikinėja su aktore Ella Purnell. Buvusi jo žmona Angelina tokių gandų žiniasklaidai nepakomentavo, tačiau viename interviu prisipažino nemėgstanti vienatvės: „Man labai sunku. Aš norėjau visai ne to“.

12 metų pragaro: Brado Pitto draugas papasakojo apie santuoką su Angelina Jolie
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.