Žurnalas „Cosmopolitan“ atsinaujino!

Baigėsi didelio ir mažiuko COSMO laikai – į vasarį COSMO žengia vienu, dar patogesniu, formatu ir atnaujinęs turinį! Apie COSMO metamorfozes ir esmę tau rašo mūsų vyr. redaktorė Violeta Kalikauskienė.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1886-ieji. Lietuvoje prabėgę vos 25 metai nuo baudžiavos panaikinimo, nustojamas leisti pirmasis mėnesinis politinis ir literatūrinis žurnalas lotyniškais rašmenimis „Aušra“, o JAV pasirodo naujas leidinys šeimai – COSMOPOLITAN.

1965-ieji. Per Ameriką nuvilnija garsus pasipiktinimas. Ne, ne mini sijonais, kurie, tais metais pasirodę Londone, apžavėjo ir svajonių šalies merginas. Tas triukšmas – vis dėl to paties COSMOPOLITAN. Šis įžūlėlis, dar ne taip seniai spausdinęs garsiausių politikų ir rašytojų opusus, dabar štai drįso pareikšti, kad moteris gali visas problemas spręsti pati, be vyro pritarimo! Maža to, rašoma apie skyrybas, seksą prieš santuoką ir vienišas merginas. Kažkas išdrįso garsiai prabilti apie tai, ką anksčiau visi buvo linkę nutylėti! Tas „kažkas“ – tai Helen Gurley Brown, sumani biuro sekretorė, stojusi prie COSMOPOLITAN vairo ir kardinaliai pakeitusi jo kursą. „COSMO mergina myli vaikus, myli vyrus, bet nepraranda savo tapatybės. Ir jos nekopijuoja, nesiskolina iš kitų. Ji kliaujasi savo, o ne kieno nors kito smegenimis“, – teigė šiuolaikinio COSMO įkūrėja – moteris legenda, bestselerio „Seksas ir vieniša moteris“ autorė.

Beje, aš dar spėjau patirti bendravimo su šia fantastiška moterimi malonumą. Ji kas mėnesį siųsdavo man tvarkingai spausdinimo mašinėle išstuksentus laiškus apie kiekvieną mūsų parengtą COSMO numerį. „Fantastiška suknelė! Gaila, kad Lietuvoje, mielai įsigyčiau. / Brangute, tas vaikinas toks simpatiškas. Jis vedęs?“ Daugiau taip atvirai ir smagiai bendrauti neteko nė su vienu iš savo vadovų, o Helen juk kiekvieną mėnesį laiškus rašydavo ne vien man – visoms COSMO vyr. redaktorėms iš 60 šalių!

Jei reikėtų vienu žodžiu apibūdinti COSMO, sakyčiau: „Laisvė.“ Laisvė kurti savo gyvenimą ir spalvinti jį savo mėgstamiausiomis spalvomis.

Dar mėnuo kitas – ir pradėsime skaičiuoti 20-uosius lietuvių COSMO metus. Jau esame ganėtinai subrendę, kad žinotume, ko norime ir kokie esame. Mes norime, kad tu, mūsų skaitytoja, niekada nebijotum būti savimi, turėti savo nuomonę ir ją reikšti. Kad būtum nepriklausoma ir išskirtinė. Mes norime, kad tikėtum jausmais, leistum sau klysti. Tačiau suklupusi visada rastum jėgų pakilti.

Kokie mes esame? Tikrai ne juodi balti ar balti juodi. Esame ryškūs ir spalvingi kaip pats gyvenimas. Taip, tokie buvome, tokie ir liksime. Tiesiog nutarėme į artėjantį dvidešimtmetį žengti atsinaujinę ir išvaizda, ir turiniu – dar patogesni ir aktualesni. Na, mums, moterims, juk visada norisi ko nors nauja...

Tikimės, mūsų pokyčiai tau patiks, nes nepasikeitė svarbiausia – mūsų požiūris į tave. Tu visada mums buvai ir būsi Nr. 1!

Tavo Violeta

P. S. Laukiu Tavo nuomonės, pastebėjimų, pageidavimų! Rašyk juos čia:

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

KĄ RASI ATNAUJINTAME VASARIO COSMO

Dar daugiau dėmesio kūnui ir sveikai gyvensenai! Sužinosi, kad dauguma senbuvių naujokams perduodamų sporto salės kanonų – deja, tik mitai.

Pasitikrinsi, ar neįgijai priklausomybės... nuo UV spindulių (taip, kai kurie net vidury žiemos lenda į soliariumo sarkofagą!).

Pasisemsi žinių apie smagias terapijas, kurios gali padėti ne mažiau (o gal net ir daugiau) nei įprasti vaistai.

Jogė, abstinentė, veganė ir apskritai ekofanė – kuo rizikuoji, jei šiokiadieniais gyveni net pernelyg sveikai, o savaitgaliais atsipalaiduoji iki trūkio?

Dar daugiau dėmesio savęs pažinimui ir karjerai! Kokios atomazgos tikėtis, jei nuolat kartoji: „Ačiū, aš galiu ir pati”? Ir kokius gi pasąmonėje tūnančius baubus atskleidžia ta frazė „Aš pati?“

Kaip sušvytėti visu savo asmenybės ryškumu? Pirmiausia atlik paprastą testą!

Su vyru bendrauk kaip verslo vadybininkė – ir be ginčų, ašarų pasieksi, ko nori.

Nors ir kaip norėtųsi tikėti, kad yra priešingai, melas niekada nebūna šventas. Juolab įvaikintiems. Sukrečianti vienos merginos istorija...

…ir įkvepiantis įvaizdžio namų styleinn.lt įkūrėjų pasakojimas apie drąsių svajonių išsipildymą.

O kaip padaryti karjerą per LinkedIn’ą? Tikrai ne papūstų lūpų asmenukėmis ir kačiukų nuotraukomis savo paskyroje!

Dar daugiau dėmesio gyvenimo malonumams! Kaip nustebinti mylimąjį gardžiais desertais be cukraus ir kitų ne itin sveikų ingredientų...

...ir paruošti vaišes iš kirvio – tiksliau, iš to, ko dar likę šaldytuve.

Dar aktualesnės temos apie meilę! Na, žinoma, koks gi vasaris be Valentino! Kaip jį švęsti, net jei mylimojo kol kas (pabrėžiame – kol kas) neturi, kaip suteikti mylimajam dievišką malonumą rankomis (apie masažą kalbame, jeigu ką) ir sukelti vidurvasario karštį miegamajame?

Kodėl staiga prasideda meilės ledynmetis? Bėgti ar gelbėti santykius?

Drąsūs COSMO pašnekovai atskleidžia tikrąsias vyrų flirto priežastis ir kitas jų elgsenos paslaptis!

Dar praktiškesni stiliaus bei grožio patarimai...

...ir žaismingi eksperimentai...

Be abejo, sužinosi ir įdomybių iš žvaigždžių gyvenimo!

Būk pasaulyje su mumis, švęsk tikrą gyvenimą!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žurnalas

Ką rasi birželio COSMO žurnale

„Ką gali žinoti – gal dar po 20 metų madinga bus mąstyti savo galva ir išmanieji prietaisai bus parduodami tik sulaukusiems pilnametystės?“ - svarsto COSMO vyr. redaktorė Violeta. Pamąstyti tikrai yra apie ką: vien JAV depresijos atvejų per pastaruosius 5 metus padaugėjo 30 procentų ir socialiniai tinklai čia suvaidino labai svarbų vaidmenį. Apie visa tai ir dar daugiau - naujame birželio numeryje!