Padėk mums išrinkti tai, kas geriausia: plaukų priemonės

© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„COSMO grožio lyderiai“ grįžta! Mes ir vėl renkame geriausias metų grožio rinkos naujoves. Ir vėl be tavo pagalbos – niekaip. Atskleisk mums, kurios tau iš naujų 2016-ųjų grožio priemonių yra geriausios, kokybiškiausios ir pateisino lūkesčius. Tų naujovių tiek daug, kad visų, be abejo, nevardinsime – atrinkome ir pateikiame tau vertinti tas, kurios, prekių ženklų atstovų teigimu, buvo didžiausias grožio atradimas arba sulaukė daugiausia pirkėjų dėmesio.

Balsuok už 5 kategorijų priemones ir laimėk metų grožio priemonių! Laimėtojos bus išrinktos burtų būdu baigus balsavimą ir informuotos asmeniškai el. paštu!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žurnalas

Ką rasi birželio COSMO žurnale

„Ką gali žinoti – gal dar po 20 metų madinga bus mąstyti savo galva ir išmanieji prietaisai bus parduodami tik sulaukusiems pilnametystės?“ - svarsto COSMO vyr. redaktorė Violeta. Pamąstyti tikrai yra apie ką: vien JAV depresijos atvejų per pastaruosius 5 metus padaugėjo 30 procentų ir socialiniai tinklai čia suvaidino labai svarbų vaidmenį. Apie visa tai ir dar daugiau - naujame birželio numeryje!