Merginų išpažintys: košmaras, kokios vestuvės!

© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jeigu jau keliamos vestuvės, tai tikrai ne dėl to, kad kas nors per jas kristų, susikirstų, išsiskirtų, juolab – kad nuotaka ar jaunikis spruktų nuo altoriaus. Bet gyvenime juk visko pasitaiko. Pasidalink prisiminimais – papasakok, kas tau yra nutikę arba ką juokingo, keisto, šiurpaus, žodžiu, neįprasto teko regėti per vestuves, kad ir kas jose būtum buvusi – pamergė, tiesiog viešnia ar pati nuotaka.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žurnalas

Ką rasi birželio COSMO žurnale

„Ką gali žinoti – gal dar po 20 metų madinga bus mąstyti savo galva ir išmanieji prietaisai bus parduodami tik sulaukusiems pilnametystės?“ - svarsto COSMO vyr. redaktorė Violeta. Pamąstyti tikrai yra apie ką: vien JAV depresijos atvejų per pastaruosius 5 metus padaugėjo 30 procentų ir socialiniai tinklai čia suvaidino labai svarbų vaidmenį. Apie visa tai ir dar daugiau - naujame birželio numeryje!

Žurnalas „Cosmopolitan“ atsinaujino!

Baigėsi didelio ir mažiuko COSMO laikai – į vasarį COSMO žengia vienu, dar patogesniu, formatu ir atnaujinęs turinį! Apie COSMO metamorfozes ir esmę tau rašo mūsų vyr. redaktorė Violeta Kalikauskienė.