Ką rasi lapkričio COSMO žurnale

© .

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Globalus atšilimas ir pergalių metas! COSMO lapkričio numeryje, kurio viršelio žvaigždė – į jaukų megztinį aukštu kaklu įnėrusi dainininkė Ellie Goulding. Ellie per interviu britų COSMO pirmąkart prabyla apie ilgai slėptą savo būdo bruožą, kuris padėjo jai sulaukti triumfo valandos.

O COSMO redaktorės iš viso pasaulio pateikia savo šalių sekso receptų, kad tu triumfuotum lovoje.

Mada skelbia golfo žaidynes – ne to su lazda, o megztinio aukštu kaklu (vilkėk jį nors ir po pižama)!..

… COSMO kviečia naują stilių pažaisti žvaigždes. Pirmoji eksperimento dalyvė – labai ryški ir spalvinga asmenybė, dainininkė, reklamų kūrėja, LNK laidos “Žvaigždžių duetai” komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė.

Sonata Rašytė kritišku žvilgsniu vertina įvairių mitybos testų naudą.

Gydytoja Dovilė Janulynaitė pasakoja, kaip jai pavyko ne tik įveikti vėžį, bet ir grįžti į sunkiąją atletiką.

Karjeros specialistai moko, kaip pelnyti boso palankumą nekoketuojant ir nelipant per kolegų galvas. Taip pat padeda susivokti, kada vis dėlto turėtum bosui tarti: “Gana! Išeinu!”

Santykių asai įspėja, kada gresia jausmų krizės, ir duoda vertingų patarimų, kaip jas tyliai gražiai išgyventi.

Esther Perel, garsi sekso ir santykių terapeutė, bestselerio „Dauginimasis nelaisvėje“ („Mating in captivity“) autorė, pradeda savo rubriką COSMO straipsniu apie penkis santykiams svarbiausius veiksmažodžius.

Plius 40 grožio gudrybių iš interneto platybių!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žurnalas

Ką rasi birželio COSMO žurnale

„Ką gali žinoti – gal dar po 20 metų madinga bus mąstyti savo galva ir išmanieji prietaisai bus parduodami tik sulaukusiems pilnametystės?“ - svarsto COSMO vyr. redaktorė Violeta. Pamąstyti tikrai yra apie ką: vien JAV depresijos atvejų per pastaruosius 5 metus padaugėjo 30 procentų ir socialiniai tinklai čia suvaidino labai svarbų vaidmenį. Apie visa tai ir dar daugiau - naujame birželio numeryje!