Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!
© Unsplash

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žmogaus charakterio, praeities ir ateities įvykių pranašavimą iš jo sėdmenų formos pirmoji įvardijo į astrologiją pasinešusi Sylvesterio Stallone motina Jackie Stallone: ji pavadino tai rampologija (angl. rump – pasturgalis, užpakalis + gr. logos – mokslas). Tačiau būrimas iš užpakalio buvo populiarus jau senosiose civilizacijose. Teigiama, esą senovės romėnai iš užpakalio atspaudų, kaip vėliau iš rašysenos, netgi spėjo žmogaus gabumus ir talentus.

Na ir kas, kad nėra jokio mokslinio šio metodo patvirtinimo, – tai gali būti visai smagi vakarinių žaidimų preliudija. Pateikiame tau vaikino užpakologijos elementorių – smagaus vakaro!

Parenk jo minkštąją dalį interpretacijai

1. Vaikinas turi nusiprausti (na, turbūt suprantama, kodėl...), o tu tuo tarpu pasirūpink tinkama kambario temperatūra, ji turi būti apie 21 ºC, kad kūnas nežvarbtų, nes žąsies odos efektas pakeičia sėdmenų tekstūrą (ne, mes nemanome, kad vaikinas šalia tavęs galėtų šiurpti iš šalčio, bet vis tiek...).

2. Leisk vaikinui kurį laiką pabūti nuogam, kad išnyktų apatinio trikotažo žymės, kitaip informacija bus iškreipta.

3. Padėk vaikinui atsipalaiduoti (dėl įtampos užpakalis tampa neįskaitomas).

4. Paprašyk vaikiną atsistoti, nes gulint nematyti kai kurių linijų.

O dabar jau gali skaityti savo vaikino (ar staiga prieš akis išnirusių dviejų rausvų nepažįstamų bandelių) paslaptis!

Apskriti žandukai

Šis vaikinas – vakarėlių siela: aktyviai bendrauja, pasitiki savimi, yra visų pastebimas. Tik bendraujant su tokiu patraukliu vaikinu kyla viena problema: jis be saiko flirtuoja. Siekia seksualinio gyvenimo įvairovės, nuotykių, yra linkęs bent kartą išbandyti viską. Tačiau būk atsargi: jam viskas greitai nusibosta!

Kampuoti žandukai

Darbštus ir šeimyniškas vaikinas. Tačiau dėl karjeros ambicijų šis kampuotukas gali pamiršti tave. Ir lovoje toks vaikinas elgiasi egoistiškai: jis nepasotinamas, jis trokšta vis daugiau... Bet ar tu gali?

Linijos ant kairiojo žando

Buvusių santykių ženklas. Kuo gilesnės ir ilgesnės linijos, tuo ilgesni ir brandesni buvo santykiai. Jei linijos itin ryškios, vaikinas, ko gero, buvo stipriai įskaudintas. Bet jei vingių nedaug, jie vos pastebimi, tikėtina, vaikino buvusiosios tau grėsmės nekelia.

Linijos ant dešiniojo žando

Raktas į santykių dabartį ir ateitį. Jei linijos po žanduku ilgos ar gilios, greičiausiai jūsų keliai susilies į ilgą ir smagų greitkelį. Šios linijos taip pat gali pranašauti kūdikio gimimą.

Duobutės

Žandukai su duobutėmis būdingi smagiam vaikinui. Kartais jis būna spontaniškas, panašus į vaiką, tačiau jokiu būdu nėra nuolankus. Giliai širdyje nori viską kontroliuoti. Jis pradeda meilės žaidimus, dominuoja lovoje, tačiau jei vieną naktį nepanorės sekso, nė nebandyk jo įtikinėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.