Vyrus erzinantys moterų bruožai

 (62)
Niršti, kai mylimasis it pašėlęs junginėja radijo stotis ar nuolat palieka nenuleistą tualeto dangtį? Mes irgi geros! Moterims taip pat nestinga bruožų, kurie erzina vyrus.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Štai kokį jų sąrašėlį sudarė apklausą atlikę vieno danų laikraščio žurnalistai.

Isteriškumas. Nesibaigiantys skandalai, pykčio protrūkiai be jokios svarbios priežasties – tai iš proto veda net 40 proc. apklaustų vyrų.

Valdingumas. 12 proc. vyrų negali pakęsti, kai moterys nuolat nurodinėja, ką, su kuo ir kaip jie turi daryti.

Netvarka vonios kambaryje. Palik ramybėje tas jo kojines. Geriau susirink plaukus iš vonios ir panaudotas makiažo valymo servetėles. Taip mano 11 proc. vyrų.

Plepumas. Jos kalba su visais apie viską visur. Net tada, kai mylisi ar žiūri įdomų filmą. Tai erzina 8 proc. vyrų.

Daiktų kaupimas. 7 proc. vyrų nervina, kad namie pilna nereikalingų daiktų: nenaudojamos kosmetikos, apdulkėjusių vazelių, suvenyrų, minkštų žaislų ir t.t.

Plaukai ant kūno. Depiliuotis reikia ne tik kojas ir pažastis. Nesutvarkyta bikinio zona, ūseliai, pernelyg plaukuotos rankos nepatinka 6 proc. vyrų.

Kūno puošyba. 6 proc. vyrų negali pakęsti, kai moterys į įvairias kūno vietas prisiveria auskarų, kai pasidaro tatuiruočių ir nesėkmingų plastinių operacijų.

Apsipirkinėjimas. 3 proc. vyrų nepatinka, kai jų draugės į parduotuves tempiasi ir juos.

Nemokėjimas elgtis su technika. Moterys, kurios prastai vairuoja, nesugeba įjungti vaizdo grotuvo ar naudotis kompiuteriu, nervina 2 proc. vyrų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.