Vyrų nuomonė: kas labiausiai mažina moters seksualumą

 (24)
Kai kartą COSMO skaitytojų klausėme, kas jų nuomone labiausiai atstumia vyruose, daugiausiai balsų surinko atsakymas „nevyriškumas“ – tiek kalbant apie charakterį, tiek apie išvaizdą. O ką gi apie moteris galvoja patys vyrukai? Štai vienos apklausos, kurioje sudalyvavo net 13 000 vyrų, apibendrinti rezultatai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Balsų dauguma pagrindiniu moters patrauklumo žudiku buvo įvardintas nemalonus kvapas – taip mano 64 proc. respondentų; 55 proc. vyrų nepatinka savęs neprisižiūrinčios moterys; 51 proc. vyrų atstumia plaukeliai ne savo vietose. Na, tikriausiai su šiais punktais pasiginčyti nelengva. Seksuali moteris ir prasti higienos įpročiai – nelabai suderinama, tiesa?

Praktiškai vienodą balsų skaičių surinko ir dar trys moters seksualumo žudikai: viršsvoris; „rasto“ poza lovoje ir pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams. Dėl antsvorio – čia jau skonio reikalas, juk yra vyrų, kuriems patinka putlutės! O štai dėl lovos reikalų, tikriausiai visi vyrai vieningai sutiktų: susikaustymui lovoje ne vieta. Kiekvienas vyras norėtų rūpestingos žmonos kasdienybėje ir nenuspėjamos meilužės lovoje – ir visa tai viename asmenyje. Na, o nuolatinis pamokslavimas – juk ir tave pačią tai gerokai išvestų iš kantrybės, tik lengviau pastebi krislą svetimoje akyje, nei rastą savoje. Pasistenk bent kartais susilaikyti nuo komentarų ir tiesiog išklausyk.

Judame toliau: aukštas balso tembras, primenantis spiegimą, atstumtų 28 proc. vyrų. Seksualumo neprideda ir rūkymas - 26 proc. vyrų rūkanti moteris atrodo atstumiančiai. O štai 25% mano, kad dalį savo žavesio moterys praranda nuolatos kalbėdamos apie savo figūros trūkumus, kalorijas ir dietas. Iš tiesų, vyrams visai nereikia žinoti, kad priaugai kelis kilogramus ir dabar savaitę laiko valgysi vien salotas. Valgyk, bet ar tikrai būtina aiškinti, kodėl tai darai?

Humoro jausmo neturėjimas ir labai ryškus makiažas surinko po 19 proc. balsų. Beje, kosmetiką nuvalyti kur kas paprasčiau nei išmokti suprasti juokelius…

Atskiro aptarimo nusipelno moteriška apranga ir avalynė. Neseksualių drabužių priekyje figūruoja plačios kelnės nukarusiu klynu, toliau rikiuojasi diržą primenantys sijonai ir dekoltė, kurioje galima pamatyti ne tik pikantišką tarpelį tarp krūtų, bet ir auskarą ant bambos. Tai deja, nedidina seksualumo.

Na, merginos, su kuriais vyrų pastebėjimais sutiktumėt?

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.