Vyrų išpažintys: sekso triukai, kuriais galėtum juos nustebinti

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Net neabejojame, kad puikiai žinai, kaip tinkamai įkaitinti atmosferą ir pamaloninti mylimąjį, tačiau kartais visoms mums reikia šiek tiek pakurstyti fantaziją. Pavartėme legendinius COSMO archyvus, atrinkome vaikinų paatviravimus apie seksą ir pateikiame tau sutrumpintą variantą, kaip galėtum nustebinti savo antrąją pusę.

* Kai jis skverbiasi į tave, abiem rankom suimk jo užpakaliuką, kilstelėk klubus ir stipriai prisispausk, kad įsiskverbimas būtų itin gilus.

* Kai būni viršuje, iš pradžių pasistenk, kad varpos viršūnėlė vos palytėtų tavo vietelę, o paskui neliesdama jos rankomis pamažu slysk žemyn, kol ji atsidurs tavyje.

* Atsigulk ant jo, suspausk varpą sau tarp krūtų ir slysčiok aukštyn žemyn. Tai jį akimoju uždega ir parengia rimtiems dalykams.

* Pačiulpk jo pirštą – taip, kaip žaidi su hmm... kitajo kūno dalimi.

* Mylėdamasi švelniai pakutenk arba perbrauk nageliais per tą randelį primenančią liniją po jo kapšeliais.

* Beveik liesdama lūpomis jo ausį šnabždėk nešvankiausius dalykus, kuriuos padarytum, jei tik išdrįstum.

* Kai būsi viršuje, nustok judėti ir tiesiog sutraukinėk makšties raumenis. Tai taip jaudina!

* Prieš pradėdama oralinį, atšaldyk savo burną ledo gabaliuku. Pirmas šalčio pojūtis ir tuomet užliejantis karštis – nerealus derinys.

* Kai tai darote šuniukų poza, ištiesk ranką atgal ir paglamonėk jo tarpukojį, ypač varpos pagrindą, - viską, kiek tik pasieki.

* Kai jis ruošia pietus ar plauna indus, prisėlink iš nugaros ir atsagstyk kelnes. Toliau jau jis galės ir pats imtis iniciatyvos.

* Paprašyk jo iškišti liežuvį, tuomet lėtai jį pačiulpk, parodydama, kas jo laukia vėliau.

* Kai esi viršuje, pasistenk kuo stipriau suspausti šlaunis.

* Parsiversk jį į lovą vos išėjusi iš dušo – kol tavo kūnas dar įšilęs, drėgnas ir slidus.

* Gal tai atrodo kaip pigaus pornografinio filmo scenarijus, bet jei leistum baigti tau tarp suspaustų krūtų, būtų fantastiška...

* Jei mėgsti būti viršuje, apsisuk į jį nugara, šiek tiek palink į priekį ir judėk aukštyn žemyn. Vien nuo tokio vaizdo galima išprotėti.

* Kai esi viršuje, vieną koją palik ištiestą, o kitą sulenk taip, kad tavo blauzda atsidurtų jam virš krūtinės. Tada jis jausis tarsi masažuotum jį savo viduje.

Vyrai

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (10)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.