Vyrų išpažintys: sekso triukai, kuriais galėtum juos nustebinti

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Net neabejojame, kad puikiai žinai, kaip tinkamai įkaitinti atmosferą ir pamaloninti mylimąjį, tačiau kartais visoms mums reikia šiek tiek pakurstyti fantaziją. Pavartėme legendinius COSMO archyvus, atrinkome vaikinų paatviravimus apie seksą ir pateikiame tau sutrumpintą variantą, kaip galėtum nustebinti savo antrąją pusę.

* Kai jis skverbiasi į tave, abiem rankom suimk jo užpakaliuką, kilstelėk klubus ir stipriai prisispausk, kad įsiskverbimas būtų itin gilus.

* Kai būni viršuje, iš pradžių pasistenk, kad varpos viršūnėlė vos palytėtų tavo vietelę, o paskui neliesdama jos rankomis pamažu slysk žemyn, kol ji atsidurs tavyje.

* Atsigulk ant jo, suspausk varpą sau tarp krūtų ir slysčiok aukštyn žemyn. Tai jį akimoju uždega ir parengia rimtiems dalykams.

* Pačiulpk jo pirštą – taip, kaip žaidi su hmm... kitajo kūno dalimi.

* Mylėdamasi švelniai pakutenk arba perbrauk nageliais per tą randelį primenančią liniją po jo kapšeliais.

* Beveik liesdama lūpomis jo ausį šnabždėk nešvankiausius dalykus, kuriuos padarytum, jei tik išdrįstum.

* Kai būsi viršuje, nustok judėti ir tiesiog sutraukinėk makšties raumenis. Tai taip jaudina!

* Prieš pradėdama oralinį, atšaldyk savo burną ledo gabaliuku. Pirmas šalčio pojūtis ir tuomet užliejantis karštis – nerealus derinys.

* Kai tai darote šuniukų poza, ištiesk ranką atgal ir paglamonėk jo tarpukojį, ypač varpos pagrindą, - viską, kiek tik pasieki.

* Kai jis ruošia pietus ar plauna indus, prisėlink iš nugaros ir atsagstyk kelnes. Toliau jau jis galės ir pats imtis iniciatyvos.

* Paprašyk jo iškišti liežuvį, tuomet lėtai jį pačiulpk, parodydama, kas jo laukia vėliau.

* Kai esi viršuje, pasistenk kuo stipriau suspausti šlaunis.

* Parsiversk jį į lovą vos išėjusi iš dušo – kol tavo kūnas dar įšilęs, drėgnas ir slidus.

* Gal tai atrodo kaip pigaus pornografinio filmo scenarijus, bet jei leistum baigti tau tarp suspaustų krūtų, būtų fantastiška...

* Jei mėgsti būti viršuje, apsisuk į jį nugara, šiek tiek palink į priekį ir judėk aukštyn žemyn. Vien nuo tokio vaizdo galima išprotėti.

* Kai esi viršuje, vieną koją palik ištiestą, o kitą sulenk taip, kad tavo blauzda atsidurtų jam virš krūtinės. Tada jis jausis tarsi masažuotum jį savo viduje.

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.