Vyrų išpažintys: gėda... siaubingai gėda

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai kurie vaikinai prieš buvusiąsias geba juodai apsigėdinti, bet vis tiek nesigėdija mums apie tai papasakoti. Siūlome paskaityti, kokių perliukų atradome versdamos archyvinius COSMO žurnalo puslapius.

Susitikimas be džinsų

Mane neseniai buvo palikusi mergina. Kartą parduotuvėje rinkausi džinsus. Išlindau iš matavimosi kabinos dideliame veidrodyje pažiūrėti, kaip atrodau, ir netikėtai pamačiau savo eksę su kažkokiu buožgalviu. Jis taip pat rinkosi drabužius. Sunku žodžiais nusakyti būseną, bet norėjau dingti nepastebėtas. Nubėgau į kabiną, susirinkau daiktus ir pasileidau per parduotuvę. Staiga ausyse suspigo signalizacija. Velnias! Pamiršau nusimauti naujuosius džinsus, o manieji liko kabinoje. Tuojau pat prisistatė parduotuvės apsaugininkai. Buvusioji su buožgalviu sustingo ir spoksojo į mane net burnas pravėrę. Turbūt pamanė, kad esu užsimaskavęs kleptomanas, — Rimas.

Pavėluotas heroizmas

Palikau merginą pats. Ai, įkyrėjo ji man. Kita vertus, labai nemalonu matyti ašarotas panelės akis. Kelias savaites graužė sąžinė, kad nedraugiškai išsiskyrėme. Juk ne taip žmonės turi bendrauti. Neilgtrukus susitikome šokiuose. Prie jos priekabiavo kažkoks mulkis, o ji, įsispraudusi į kampą, bandė diplomatiškai išsisukti. Štai ir kilo mintis ištaisyti klaidą — apginti merginą. Nulapnojau į konflikto vietą ir liepiau mulkiui pasitraukti. Tas kad smogs man! Veidas paplūdo kraujais. Regiu tarsi per sapną: mano mergina juokiasi kaip hiena. Negaliu patikėti. Viską greitai paaiškino tas pats mulkis, prisitraukęs mane prie savo dvokiančios gerklės. Jis sududeno, kad nelįsčiau prie jo merginos. A, tai ji jau mulkio... Deja, ne vyriškas pokalbis buvo nemaloniausias — mergina pasirodė gerokai įkaušusi ir pernelyg įžūli. Mano širdyje gailesčio jai neliko, — Gynėjas.

Subliuškęs pasididžiavimas

Svečiavausi pas merginą, su kuria buvome neseniai susipažinę. Tik įžengęs į jos butą pamačiau ant stalo lėkštę vaisių, tarp jų — ir kelis didelius bananus. Norėjau pajuokauti ir rėžiau merginai, kad tie bananai beveik kaip mano. Staiga iš kažkur išlindo mano buvusioji (su ja draugavome prieš dvejus metus). Gal tai jos vaiduoklis? “Kadaise ir man tą pačią frazę sakei...” — ironiškai metė ir nušliaužė lyg niekur nieko į kitą kambarį. Pasirodo, jos pusseserės, kartu nuomoja butą. Maniau, prasmegsiu iš gėdos, — Robertas.

Antras dublis

Istorija banali, bet gėdinga, ypač vaikinui, studijuojančiam šiuolaikinių technologijų mokslus. Facebook’e kabinau vieną merginą. Siųsdavau jai sentencijų, vaizdo klipų, nuotraukų. Kol vieną dieną susirūpinusi mano būkle paskambino buvusi mergina ir paklausė, ką reiškia tie laiškeliai ir dainelės. Taip ir paklausė. Pasirodo, užuot siuntęs žinutes tik savo simpatijai, paleidžiu jas keliasdešimčiai savo draugų. Visi apie tai už akių juokavo, o buvusiajai pasirodė, kad vėl prie jos pristojau, — A.

Stiliaus kritikas

Atvežiau savo draugę į kirpyklą ir laukiau jos pasigražinusios salono fojė. Netrukus kirpėja iškišo galvą ir pamojo prieiti prie mano merginos kėdės. Mylimoji norėjo pasitarti dėl kirpimo. Kitoje kėdėje pamačiau smalsiai mus stebinčią eksę. Sutrikau. Su buvusiąja dažnai juokdavomės iš merginų, kurioms vaikinai neša rankines, padeda išsirinkti drabužių ir plaukų dažų. Apsimečiau, kad eksės nepažįstu, o dabartinei draugei pradėjau malti visokias nesąmones iš serijos man tas pats ir nematu didelio skirtumo. Akies krašteliu stebėjau, kaip buvusioji supratingai linguoja pritardama mano draugei: vyrai apie madą neraukia. “Kam apskritai jį kviečiau?” — dejavo mylimoji, kai pėdinau apsijuokęs iš kirpyklos, — Giedrius.

Nepatogi tiesa

Išsiskyrėme su drauge taikiai. Per tą laiką, kol nesimatėme, ji gerokai palypėjo karjeros laiptais. Taigi po pusantrų metų, susitikę viename vakarėlyje, diskutavome apie verslą ir rinkodarą lyg asai. Tokiu būdu norėjau užmaskuoti savo karjeros krizę, nes, tiesą sakant, kolegos seniai perlipo per galvą. Dirbau jų padėjėju. Pastaruoju metu darbavausi savo merginos tėčio įmonėje. Kažkodėl atrodė, kad buvusioji to nesupras — per žema prisipažinti. Vis dar vaidinau perspektyvų jaunuolį, kol priėjo mano mergina. Jos pasisveikino ir pasistengė pratęsti neutralų pokalbį apie darbą. Draugė atvirai papasakojo, kad dirbu jos pavaldiniu tėčio įmonėje. Buvusioji ironiją dangstė taure vyno, o man buvo gėda ne dėl pareigų, bet dėl to, kad taip kvailai prieš kelias minutes melavau, — T.

Oi, pamiršau

Po skyrybų dažnai gatvėje apsimesdavau, kad Ramintos nematau. Tiesiog taip buvo patogiau. Tai truko keletą metų. Mergina gyveno kaimynystėje, tačiau išmokau jos nepastebėti. Neseniai pakeičiau darbą. Ir ką manote! Pasirodo, teks kabinetu dalytis su ja! Bosas mėgino mus supažindinti, o man įsijungė absoliutus kvailumas. Leptelėjau, kad su nauja kolege jau pažįstami. Raminta pažiūrėjo į mane nustebusi: “Nejaugi? Kokia mano pavardė?” Bosas vartė akis nesuprasdamas, kokia čia dvikova. Lyg tyčia pamiršau jos vardą. Užkrito kažkur smegenų užkaboriuose, nors užmušk. Išlemenau jos pavardę, o mergina nusijuokė, kad jau kelerius metus yra laimingai ištekėjusi. Pavardė, deja, ne ta. Galop Raminta sutrikusiam bosui paaiškino, kad esame vaikystės draugai, — Irmis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.