Vyrų išpažintys: diena, kai pirmą kartą buvau jai neištikimas

 (68)
Merginos savo nuodėmes jau išpažino (jas gali rasti ČIA), o dabar metas vyrų atvirumo valandėlei.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su savo mergina draugavau jau beveik 2 metus ir man tikrai nereikėjo jokių kitų, bet viename bare sutikau savo buvusią. Kažkada aš ją labai mylėjau, o ji mane paliko dėl kito. Maniau, kad viskas praėjo ir jokių jausmų nebeliko, bet pamačius širdis pradėjo greičiau plakti. Pradėjome kalbėtis ir viskas atrodė taip natūralu, tarsi net nebūtume niekada išsiskyrę. Prieš išeinant, buvusioji padavė man savo vizitinę ir leido suprasti, kad jei kada norėsiu susitikti – ji nebūtų prieš. Kelias dienas negalėjau nustoti apie ją galvojęs, bet taip ir nepaskambinau. Praėjo maždaug mėnuo, mano mergina išvažiavo kelioms dienoms prie jūros, o aš likau namuose vienas. Išgėriau alaus ir mintys apie buvusią grįžo. Paskambinau, nors pats save teisinau, kad tame juk nėra nieko baisaus. Tik susitiksim, pabendrausim... Visą naktį praleidau pas ją, o ryte atsikėlęs ramiai išėjau. Vieną dieną gavau iš jos žinutę, bet nieko neatrašiau. Daugiau minčių apie buvusią nebeliko. Matyt tik to man ir reikėjo, kad galutinai galėčiau pamiršti visas nuoskaudas ir ramiai gyventi toliau, - Vaidas, 27 metų.

Prie altoriaus prisiekdamas amžiną meilę šypsojausi. Nė nemaniau keisti savo įpročių ir būti ištikimas. Taigi jau antrąją dieną pasimylėjau su viena mergina iš vestuvių. Mudviem tai buvo tik nuotykis. Sąžinės graužatį pajutau, kai viešnia atsisveikindama su mano žmona atidžiai ją nužvelgė. Su tokia panieka, gailesčiu ir pasididžiavimu savimi, jog pasijutau didžiausias niekšas, sutrypęs savo moters orumą. Nuo tada prisiekiau niekada neprasidėti su kitomis. Pažadą tęsiu iki šiol, nors kartais būna žiauriai sunku, - Ovidijus, 34 metų.

Vasarą mano žmona su vaikais išvažiavo pas tėvus į kaimą. Siaubingai nuobodžiavau, tad vieną vakarą pasikviečiau į svečius porą draugų išgerti alaus. Gerokai prisiragavę jie, aišku, įsigeidė moterų. Aš jų provokacijoms nepasidaviau. Bet kai draugeliai pažadėjo pakviesti tik striptizo šokėjų, kurios iškart po pasirodymo išvyks, nusileidau. Juk vedusiems žiūrėti nedraudžiama? Jie iškvietė tris merginas. Patys už viską ir sumokėjo. Kai viena šokėja pradėjo rangytis aplink mane, neištvėriau. Net nežinau, ar galima tai vadinti tikra neištikimybe, - neatsimenu, nei ką dariau, nei ką jaučiau, - Paulius, 31 metų.

Tai buvo paprasta komandiruotė į Paryžių. Niekada iki tol į koleges nežiūrėjau kaip į galimas meilužes. Esu laimingai vedęs, turiu du vaikus ir tikrai myliu savo žmoną. Pasibaigus seminarui nutarėm pareiti į viešbutį pėsčiomis. Vakaro prieblandoje Oksana man pasirodė visiškai kitokia, nei buvau pratęs ją matyti, - tokia viliojanti ir paslaptinga it tikra prancūzaitė. Nusipirkome šampano ir įsitaisėme viešbučio terasoje. Viskas atrodė kažkaip netikra, tarsi sapne. Mes tylėdami mylėjomės mano viešbučio kambaryje visą naktį. Ar jaučiau sąžinės graužatį? Neatsimenu. Sakau, tai buvo lyg sapnas. Dabar, kai sutinku ją biuro koridoriuje, mane užplūsta šiluma – mus sieja paslaptis. Bet net į galvą nešauna mūsų rūškaname Vilniuje pakartoti tos nakties, - Algis, 35 metų.

Situacija buvo gana banali: su drauge turėjome važiuoti į sodybą, švęsti vieno draugo gimtadienio. Susipykom dėl kažkokio nieko, todėl išvažiavau vienas, o ji, pasirodo, išėjo į miestą su draugėmis. Sodyboje buvo kelios laisvos nepažįstamos merginos, bet jokių minčių apie neištikimybę tikrai neturėjau. Draugė nerašė, neskambino... Telefone įsijungiau Facebooką ir pamačiau jos draugės įkeltą nuotrauką iš klubo: mano mergina stovėjo prie baro, o kažkoks užsienietis buvo ją apsikabinęs iš galo. Kraujas užvirė, norėjau vienintelio dalyko – atkeršyti. Tą vakarą pasimylėjau su viena iš tų nepažįstamųjų, kurios, tiesą sakant, ir vardo neprisimenu. Viskas vyko labai greitai ir be jokio malonumo, o lengviau tikrai nepasidarė, - Vaidas, 25 metų.

Praėjus pusmečiui po vestuvių žmona keliems mėnesiams išvažiavo dirbti į Vokietiją. Jau buvau įpratęs prie kasdienio sekso, kuris, beje, buvo tikrai nepakartojamas. Dariausi vis irzlesnis. Ėjo trečias išsiskyrimo mėnuo, kai viena draugė pakvietė į vakarėlį. Dauguma atėjusių buvo poromis, o mes abu – vieniši. Išėjome parūkyti į balkoną, ji pasakė, kad labai šalta, aš ją apkabinau... Ir mes pradėjome bučiuotis. Tą akimirką tikrai negalvojau apie savo žmoną ir nesvarsčiau gerai elgiuosi ar blogai. Pasimylėjom, aš likau pas ją nakvoti. Ryte pakartojome tą patį. Ir jokios sąžinės graužaties. Man tai tebuvo seksas, - Dainius, 26 metų.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.