Vyrų grožio mokykla: ir jie žiūri į veidrodį!

Taip,ir jis kartais pažvelgia į veidrodį. Nes nori tau patikti ne tik dėl proto aštrumo, naujojo automobilio greičio. Padėk jam pelnyti tavo komplimentų!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visiškai nesiūlome dalytis savo kosmetika su mylimuoju. Atvirkščiai – vyrams sukurta tiek kosmetinių priemonių, kad net tu sutriktum. Sufleruojame, ką jis turėtų išbandyti užuot dejavęs ar slapčia gvelbęs tavo kremus.

Jis sako: „Tiesiog nuostabu – aš jau turiu raukšlių!“
Jam reikia: išmušti iš galvos įsitikinimą, jog raukšlės puošia, ir priversti naudoti senėjimą stabdančią stangrinamąją priemonę. Tegul išbando kosmetinę esenciją su antioksidantų kompleksu.

Jis sako: „Kai nusiskutu, mano veidas dega, net liepsnoja!“
Jam reikia: po skutimosi naudoti stipraus poveikio raminamąją, drėkinamąją ir plaukų augimą lėtinančią priemonę veidui ir kaklui.

Jis sako: „Norėčiau švariau nusiskusti...“
Jam reikia: riebaus skutimosi kremo. Bet kokio, praturtinto aliejais.

Jis sako: „Juk nematyti, jog vakar ne pieną gėriau, ar ne?“
Jam reikia: jei turi laiko rytą – vėsių kompresų, o paskui – intensyvaus poveikio skaistinamosios paakių želė ar kremo, kuris mažintų tinimą bei juodus paakių ratilus. Raminamoji paakių želė akimirksniu drėkins ir vėsins odą, maskuos raukšleles.

Jis sako: „Net jei mano oda atrodys kaip kerpė, į grožio saloną neisiu. Aš – ne boba!“
Jam reikia: paaiškinti, kokios kvailos jo nuostatos. Jei neperkalbėsi, pasiūlyk veido valymą atlikti namie naudojant bet kurį vyrų veido odai skirtą šveitiklį ar skaistinamąją odos kaukę.

Jis sako: „Mano veidas blizga kaip taukuotas!“
Jam reikia: įprasti kasdien naudoti matinį įspūdį teikiančią, odos pH reguliuojančią drėkinamąją priemonę. Geriausiai tiks kasdienio naudojimo stiprios koncentracijos losjonai – jie stangrins, drėkins ir gaivins odą, pagyvins jos spalvą.

Jis sako: „Sumautas reikalas. Vasara praėjo, o aš – baltas kaip sūris!“
Jam reikia: poros malonių procedūrų įtrinant jo kūną (tavo rankomis, aišku) savaiminio įdegio priemone. Lengviausiai į vyrų odą įsigers želė konsistencijos priemonės.

Jis sako: „Praradau uoslę – kad ir kiek kvėpinčiausi, nieko neužuodžiu!“
Jam reikia: suvokti, jog jo kvapas juntamas per kilometrą, ir pagaliau ryžtis pakeisti jau 100 metų naudojamus tuos pačius kvepalus. Ruduo - puikus metas parduotuvėse ieškoti naujausių kvepalų pristatymų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.