Vyrų frazė, kuri galutinai išmuša moteris iš vėžių

 (44)
Esi gerokai susinervinusi, bet tvardaisi iš paskutiniųjų. Stengiesi savo vyrui kuo ramiau išaiškinti situaciją, išsakyti savo nuomonę ar apibūdinti savijautą, o jis, vietoje to, kad klausytųsi ištempęs ausis, tiesiog lepteli „nusiramink“. Viskas. Ties šiuo žodžiu tavo ramybė išgaruoja kaip dūmas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Didžiosios Britanijos mokslininkai teigia, kad išgirdusios būtent šį, regis, visai nekaltą „nusiramink“ žodelį, moterys visiškai praranda kontrolę ir leidžia emocijoms galutinai jas užvaldyti. Paradoksalu, juk iš esmės šis žodis skirtas būtent tam, kad padėtų nusiraminti, o iš tiesų veikia kaip raudona skepeta, kuria patyręs matadoras pamosuoja prieš įsiutusį bulių.

„Nusiramink, mieloji“ – švelni frazė, skatinanti įkvėpti oro, atsipalaiduoti ir problemą spręsti ne tokioje įtemptoje aplinkoje? Nė velnio! Anot tyrimo dalyvių, šis žodis išreiškia atsainų vyro požiūrį į moters jausmus: esą jos išgyvenamos emocijos yra perdėtos, o problema tikrai ne tokia rimta, todėl dėl jos neverta eikvoti savo nervų.

„Moteriška logika“ – pasakytų dauguma vyrų. Galbūt... Bet su antruoju teiginiu pasiginčyti kiek sudėtingiau: kai tvardaisi iš paskutiniųjų, kito žmogaus nurodinėjimai (tą akimirką tai skamba būtent taip!) kaip turėtum elgtis bet kurį galutinai išmuštų iš vėžių. Nesvarbu, ar tu moteris, ar vyras.

Ką gi, vyrams belieka savęs paklausti: o kaip gi reikėtų pasielgti tokiu atveju? Variantų yra ne vienas. Pavyzdžiui, gali tylėti ir ramiai klausytis, bet nusiteik prisiimti kaltę dėl to, kad esi apatiškas ir tau visai nerūpi jos jausmai. Dar gali bandyti emocingai diskutuoti, bet variantas nerekomenduotinas, nes pykčio metu žodis „diskusija“ stebuklingai greitai transformuojasi į  žodį „ginčas“. Turi geresnių variantų? Laukiame jų komentaruose!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją