Vyrų frazė, kuri galutinai išmuša moteris iš vėžių

 (44)
Esi gerokai susinervinusi, bet tvardaisi iš paskutiniųjų. Stengiesi savo vyrui kuo ramiau išaiškinti situaciją, išsakyti savo nuomonę ar apibūdinti savijautą, o jis, vietoje to, kad klausytųsi ištempęs ausis, tiesiog lepteli „nusiramink“. Viskas. Ties šiuo žodžiu tavo ramybė išgaruoja kaip dūmas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Didžiosios Britanijos mokslininkai teigia, kad išgirdusios būtent šį, regis, visai nekaltą „nusiramink“ žodelį, moterys visiškai praranda kontrolę ir leidžia emocijoms galutinai jas užvaldyti. Paradoksalu, juk iš esmės šis žodis skirtas būtent tam, kad padėtų nusiraminti, o iš tiesų veikia kaip raudona skepeta, kuria patyręs matadoras pamosuoja prieš įsiutusį bulių.

„Nusiramink, mieloji“ – švelni frazė, skatinanti įkvėpti oro, atsipalaiduoti ir problemą spręsti ne tokioje įtemptoje aplinkoje? Nė velnio! Anot tyrimo dalyvių, šis žodis išreiškia atsainų vyro požiūrį į moters jausmus: esą jos išgyvenamos emocijos yra perdėtos, o problema tikrai ne tokia rimta, todėl dėl jos neverta eikvoti savo nervų.

„Moteriška logika“ – pasakytų dauguma vyrų. Galbūt... Bet su antruoju teiginiu pasiginčyti kiek sudėtingiau: kai tvardaisi iš paskutiniųjų, kito žmogaus nurodinėjimai (tą akimirką tai skamba būtent taip!) kaip turėtum elgtis bet kurį galutinai išmuštų iš vėžių. Nesvarbu, ar tu moteris, ar vyras.

Ką gi, vyrams belieka savęs paklausti: o kaip gi reikėtų pasielgti tokiu atveju? Variantų yra ne vienas. Pavyzdžiui, gali tylėti ir ramiai klausytis, bet nusiteik prisiimti kaltę dėl to, kad esi apatiškas ir tau visai nerūpi jos jausmai. Dar gali bandyti emocingai diskutuoti, bet variantas nerekomenduotinas, nes pykčio metu žodis „diskusija“ stebuklingai greitai transformuojasi į  žodį „ginčas“. Turi geresnių variantų? Laukiame jų komentaruose!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.